ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: ما خیلی در این مدت تمرین کردیم و آرزوی ما بود که در این مدت بازی کردیم ولی الان وقت تخلیه کردن هیجان بازیکنان است.

کی روش: ضمانت می دهم که می‌جنگیمبه گزارش “ورزشکار ۳“، کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران در خصوص شرایط تیم ملی گفت:ما خیلی در این مدت تمرین کردیم و آرزوی ما بود که در این مدت بازی کردیم ولی الان وقت تخلیه کردن هیجان بازیکنان است.

* تلاش کردم بگویم مراکش تیم بسیار متفاوتی است
وی در خصوص اینکه تاکتیک مراکش نزدیک به ایران است و آنها تقریبا مشابه با ما بازی می‌کنند گفت:من تلاش کردم در این مدت بگویم مراکش تیم بسیار متفاوتی است، اکثر بازیکنان آنها یا در اروپا به دنیا آمده‌اند یا در اروپا بازی کرده‌اند. نمی‌شود گفت آنها فقط متعلق به قاره آفریقا هستند و پرتغال هم تقریبا همین نوع استایل بازیکنان را دارد و از نظر ژنتیکی شبیه به مراکش هستند.

* ضمانت می دهم که ما می‌جنگیم و از اعتبار فوتبال ایران دفاع می‌کنیم
وی تاکید کرد: ما احترام خوبی برای آنها قائل هستیم ولی اطمینان دارم آنها هم برای ایران احترام زیادی قائل خواهند بود.یکسری نقاط قوت در آنها وجود دارد چون آنها در این ۲ سال اخیر کنار هم بازی کرده‌اند.البته اینها فقط حرف است و تا زمانی که بازی شروع نشده نمی‌توان حرفی زد. از لحظه شروع بازی همه چیز مشخص می‌شود. فقط یک چیز را می‌توانم ضمانت بدهم و آن این است که ما می‌جنگیم و تمام تلاشمان را می‌کنیم که از اعتبار فوتبال ایران دفاع کنیم.

* در دقایقی از دروازه حفاظت می‌کنیم و سپس برنامه ریزی برای رسیدن به گل است
سرمربی تیم ملی در خصوص اظهار نظهرهای سرمربی تیم ملی مراکش مبنی بر باهوش بودن کی‌روش گفت: او یک همکار فوق العاده برای من است، نتایج و عملکرد او نشان می‌دهد که این مربی عملکرد خوب بوده است، مطمئنا در یکسری از دقایق بازی برنامه‌هایی داریم که از دروازه خودمان حفاظت کنیم ولی در بعد حمله می‌خواهیم طوری برنامه ریزی کنیم که به گل برسیم.زیبایی جام جهانی به این خاطر است که میلیونها نفر به تیم ملی ایران دقت می کنند و در مراکش هم نزدیک به یک میلیون نفر از آنها فقط در اسپانیا مستقر هستند. وقتی بازی تمام می‌شود هواداران هر دو تیم باید به تیمشان افتخار کنند، یکی از این تیم ها بعد از بازی جشن می‌گیرد که امیداورم این کشور ایران باشد.

* یکی دو دغدغه داریم
کی‌روش در پاسخ به سوالی در خصوص مصدومیت برخی بازیکنان تیم ملی گفت: یکی دو موضوع جزئی است که در حال کار کردن روی آنها هستیم، من نمی‌توانم تکذیب کنم که یکی دو دغدغه نداریم ولی در تلاش هستیم تا این مشلات را حل کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3