ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیرعامل باشگاه سایپا با انتقاد از مدیران استقلال و جذب اللهیار صیادمنش، گفت: استقلالی‌ها با یک بازیکن دیگر ما هم صحبت کرده‌اند؛ مگر می‌شود اینهمه بی قانونی حاکم باشد؟

درویش: از استقلال به خاطر جذب صیادمنش شکایت می‌کنیمبه گزارش “ورزشکار ۳“، رضا درویش درباره قرارداد ۵ ساله صیادمنش با باشگاه استقلال از این موضوع ابراز بی اطلاعی کرد و گفت: صیادمنش با ما قرارداد دارد و نمی تواند به تیم دیگری برود.

وی در خصوص اینکه سایت باشگاه استقلال به صورت رسمی جذب صیادمنش را اعلام کرده است، خاطرنشان کرد: چطور می توانند چنین کاری کنند؟ صیادمنش قرارداد دارد و ما حتما به فدراسیون فوتبال شکایت می کنیم.

مدیرعامل باشگاه سایپا تاکید کرد: البته این بازیکن «آش دهان سوزی» نیست ولی یقین دارم با این روش، او را خراب می کنند. مدیربرنامه های این بازیکن فصل گذشته صیادمنش را به ترکیه برد و برگرداند. حالا هم که بدون اطلاع ما او به استقلال پیوسته است. اینطور نیست که تیم ما بدون صیادمنش «لنگ بزند» ولی نحوه جدایی اش درست نبود.


بیشتر بخوانید:

قرارداد استقلال با صیادمنش قانونی است +سند

استقلال بر اساس نامه ای که مبنی بر فسخ قرارداد صیادمنش با باشگاه سایپا در اختیار دارد با این بازیکن قرارداد امضا کرده است.


درویش ادامه داد: بنده چند روز پیش با آقای افتخاری مدیرعامل استقلال صحبت کردم و گفتم صیادمنش با ما قرارداد دارد. حتی با آقای ملکی عضو هیات مدیره استقلال صحبت کردم که ایشان پیشنهاد معاوضه صیادمنش با یکی از بازیکنان استقلال را مطرح کرد. نمی توانم نام بازیکن استقلال را بگویم ولی من به ایشان عرض کردم در این خصوص باید علی دایی نظر بدهد.

وی با تاکید بر اینکه باشگاه سایپا برای احقاق حق خود از استقلال و صیادمنش به فدراسیون فوتبال شکایت می کند، گفت: باشگاه بزرگی مثل استقلال نباید بی اخلاقی کند و حتی اگر کسی اطراف این باشگاه بی اخلاق است را کنار بگذارد. باید از قواعد پیروی و حریم را رعایت کرد. بعضی از مدیران استقلال هم از رفیقان نزدیک به بنده هستند. حداقل به رسم رفاقت از ما در اینباره سئوال می کردند.

مدیرعامل باشگاه سایپا تصریح کرد: جالب اینجاست که روز گذشته هم شنیدم استقلال با یکی دیگر از بازیکنان جوان ما هم صحبت کرده است. باید یک آدم بزرگی بالای سرشان باشد که بگوید چنین کارهایی بی اخلاقی است. مگر می شود اینهمه بی قانونی حاکم باشد؟

منبع: مهر

2 پاسخ به “درویش: از استقلال به خاطر جذب صیادمنش شکایت می‌کنیم”

  1. ناشناس گفت:

    ماشین انی میکنین تو پاچه مردم به قیمت گرون اونارم بگو

  2. بهزاد آبی گفت:

    حالا اقای توفیقی چیزی ازفوتبلل نمیفمه ودوست داره فقط عکس بیندازدولی اقای درویش شماکه خیلی میفهمی وحالیت است چرا جاروجنجال راه میندازی استقلال بااین بازیکن قرارداد داخلی بسته واگراینطورکه شمامیگیدباشه استقلال نمی تواندقرارداداین بازیکن راثبت کنه ومجوزبازیش وبگیره چون به گفته شماباسایپاقرارداد داره ولی اگریه کم تامل وقکرمیکردیدمیفهمیدیدکه استقلال خیلی وقته بااین بازیکن به توافق رسیده بودولی چون شک وشبهه وجودداشت که باسایپاقراردادداره ازکمیته تعین وضعیت استعلام کردووقتی فهمیدمشکلی نداره بااین بازیکن قراردادبست پس این شماهستیدکه چیزی ازفوتبال نمی فهمید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3