ورزشکار 3
ورزشکار 3
قرارداد انصاری با پرسپولیس به طرز وحشتناکی آماتور و به دور از اصول حرفه ای بسته شده است.

الکویت به دنبال شکار انصاریبه گزارش “ورزشکار ۳“، محمد انصاری پیشنهاد بازی در خارج از ایران را دریافت کرده اما نه می خواهد مثل فرشاد احمدزاده – تلخ و پرماجرا – جدا شود و نه پل های پشت سرش را خراب کند. اولویت انصاری ادامه بازی در پرسپولیس است، به خصوص حالا که این تیم از نقل و انتقالات تابستانی محروم شده و بیشتر از هر زمان دیگری به بازیکنانی نظیر او احتیاج دارد. انصاری البته یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد، قراردادی که مشروط است و همه بندهایش به سود او. بندهایی چون اجازه جدایی، نه فقط برای انتقال به تیمهای خارجی. او می تواند با تیمهایی از لیگ ایران هم به توافق برسد و مثل آب خوردن جدا شود اما فعلا چنین تصمیمی در ذهن دفاع چپ پای پرسپولیس نیست.

قرارداد انصاری با پرسپولیس به طرز وحشتناکی آماتور و به دور از اصول حرفه ای بسته شده. اینکه بازیکن تحت قرارداد باشگاه باشد اما هر وقت پیشنهادی به دستش رسید جدا شود و پیراهن تیم دیگری را بپوشد در هیچ جای جهان قابل قبول نیست. ایراد کار هم از پرسپولیس است که با امضای این قرارداد موافقت کرده و همه چیز را به دست انصاری سپرده تا تصمیم نهایی را بگیرد. هر چند انصاری نشان داده بازیکنی نیست که از قراراداد سوء استفاده کند و پرسپولیس را در این مقطع حساس تنها بگذارد.

پیشنهادهایی از یونان، کرواسی و کویت در جیب انصاری است اما او فعلا پاسخی به آنها نداده تا ابتدا با مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکره کند. اولویت او ادامه بازی در لیگ ایران است، هر چند پیشنهاد ۸۰۰ هزار دلاری الکویت را هم نمی توان کنار گذاشت و نگاهش هم نکرد. باشگاهی که پس از کش و قوس های فروان توانسته مجوز بازی در رقابت های باشگاهی در آسیا را دریافت کند و بعد از سالها جایگاهی بین تیمهای مشهور بدست بیاورد. الکویت پیش از این دنبال جذب مامه بابا تیام بود اما پس از ناکامی در مسیر این انتقال، تلاش می کند تا انصاری را شکار کند.

در فضای مجازی اخباری درباره مبلغ پیشنهادی انصاری برای ادامه حضور در پرسپولیس مطرح شده که به نظر می رسد واقعیت ندارد. مبلغی در حدود یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون که نمی توان به راحتی باورش کرد و درباره اش نوشت. مبلغی که نزدیکان انصاری آن را رد می کنند و معتقدند او چنین خواسته ای از پرسپولیس نداشته و نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3