ورزشکار 3
ورزشکار 3
باشگاه استقلال شب گذشته اقدام به رونمایی از قرارداد 8 بازیکن جوان و آینده‎دار فوتبال ایران را کرد که این بازیکنان با قراردادهایی بلند مدت به این تیم پیوستند.

جزییات قراردادهای بازیکنان جدید استقلال فاش شدبه گزارش “ورزشکار ۳“، شب گذشته باشگاه استقلال در اقدامی جالب توجه از قرارداد ۸ بازیکن جدید که در رده سنی امید قرار داشته و از بازیکنان آینده دار هستند رونمایی کرد.

شاهین طاهر خانی، امید سام کن، ابوالفضل محمد حسنی، امیر محمد زالی، احمدرضا احمدوند، محمد مهدی طاهری، امیر حسین کارگر و حیدعلی احمدزاده بازیکنان جدید این تیم هستند که شب گذشته آبی پوش شدن آنها اعلام شد تا باشگاه استقلال در روند نتیجه گیری ادامه مسیر دهد.

قرارداد همه این بازیکنان به جز آن که با مبالغ نسبتا کم و معقول منعقد گردیده، از نظر زمانی ۵ ساله بوده و هیچ قید و شرطی برای جدایی مشروط و غیره در آن ها وجود ندارد و بازیکنان مزبور تا ۵ فصل آینده بدون هیچ قید و شرطی در اختیار باشگاه استقلال هستند.

حتی در این قراردادها حق ترانسفر بازیکنان نیز دیده شده و در صورتی که این بازیکنان در آینده پیشنهادی از باشگاه های خارجی دریافت کنند حق ترانسفر آنها نیز با باشگاه استقلال خواهد بود.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3