ورزشکار 3
ورزشکار 3
مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال موفق شده تا به اینجای کار 12 بازیکن جدید را در لیست این تیم قرار دهد.

تعداد سهمیه های باقیمانده استقلال در نقل و انتقالاتبه گزارش “ورزشکار ۳“، تیم فوتبال استقلال با توجه به خریدهای جدیدی که انجام داده همچنان در لیست بزرگسالان ۲ جای خالی، زیر ۲۳ سه جای خالی و در سهمیه زیر ۲۱ سال ۵ جای خالی دارد و در صورت نیاز مجدد می تواند برای جذب بازیکنان برای لیگ هجدهم اقدام کند.

استقلالی ها همچنین برای اینکه شفر برای لیگ هجدهم از لحاظ بازیکن با مشکل مواجه نشود درصدد جذب برخی بازیکنان دیگر در خط حمله، دفاع و در صورت نیاز در خط هافبک نیز خواهند بود.

پس از بررسی های لازم و ارائه لیست شفر در نهایت مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال برای جذب بازیکنان جدید دست به کار شد و وی در مرحله اول و طی روز های گذشته موفق شد خرید ۴ بازیکن بزرگسال را در دستور کار قرار دهد.

مرتضی آقاخان ،فرشاد محمدی مهر ،محمد دانشگر و روح الله باقری چهار بازیکنی هستند که در پست های مهاجم و مدافع بازی می کنند و این بازیکنان در روزهای گذشته قراردادهای خود را استقلالی ها منعقد کردند تا در لیگ هجدهم در لیست شفر قرار بگیرند.

توفیقی مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال جدا از خرید بزرگسالان، لیست سهمیه بازیکنان زیر ۲۱ و ۲۳ ساله را نیز مورد بررسی قرار داد تا با احتساب کلی وی شب گذشته ۸ بازیکن دیگر را در لیست استقلال جای داد تا تعداد خرید های استقلال به رقم ۱۲ برسد.

شاهین طاهر خانی، ابوالفضل محمد حسنی، امیر محمد زالی، احمدرضا احمدوند، محمد مهدی طاهری، امیرحسین کارگر، امید سام کن و حیدر علی احمدزاده بازیکنان جوانی هستند که شب گذشته با امضای قرارداد به استقلال پیوستند.

تعداد سهمیه های باقیمانده استقلال در نقل و انتقالات

ضمن اینکه بازیکنان جوانی همچون سینا خادم پور و سجاد آقایی که در پستهای هافبک دفاعی و مهاجم از استقلال به صورت قرضی به تیم های نفت تهران و آلومینیوم اراک رفته بودند به جمع آبی ها بازگشتند تا بتوانند در فصل جدید در صورت صلاح دید شفر به بازی گرفته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3