ورزشکار 3
ورزشکار 3
شبیخون استقلال در جذب بازیکنان جوان شبیه به سیاست اخیر پرز در رئال مادرید است که خیلی خوب جواب داده است.

نقل و انتقالات استقلال به سبک رئال مادریدبه گزارش “ورزشکار ۳“، باشگاه استقلال یکی از فعال ترین تیم ها در فصل جابجایی تابستانی بوده است.

آبی پوشان پایتخت که پیش از این ۴ بازیکن جذب کرده بودند این بار با یک شبیخون به بازار نقل و انتقالات ۸ بازیکن جوان را جذب کردند تا شفر نشان دهد که برنامه خاصی برای فصل بعد استقلال دارد.

شاهین طاهر خانی، ابوالفضل محمدحسنی، امیرمحمد زالی، احمدرضا احمدوند، محمدمهدی طاهری، امیرحسین کارگر، امید سام کن و حیدرعلی احمدزاده با امضای قرارداد به استقلال پیوستند.

طاهر خانی در پست دفاع وسط چپ پا، محمد حسنی در پست مهاجم، امیر محمد زالی در پست مدافع راست، احمد رضا احمد وند در پست وینگر راست و چپ، محمد مهدی طاهری در پست هافبک، امیر حسین کارگر در پست هافبک، امید سام کن در خط دفاعی و حیدر علی زاده در خط حمله بازیکنی بودند که شب گذشته به استقلال پیوستند.

تمامی بازیکنان جذب شده برای استقلال سابقه حضور در تیم های ملی پایه را در کارنامه خود دارند و اکثریت آنها همین حالا نیز عضو تیم ملی امید هستند که زیر نظر کرانچار خود را برای مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو آماده می کنند.

این حرکت باشگاه استقلال شبیه به فعالیت رئال مادرید در دو سه فصل اخیر است که بسیار خوب هم جواب داده است. رئال مادرید در دوران فلورنتینو پرز لقب کهکشانیها را به خود اختصاص داد و این به خاطر خریدهای گران قیمت و نجومی بود که جذب می کرد اما همین پرز در دو سه فصل اخیر رویه ای متفاوت را در پیش گرفت.

باشگاه رئال مادرید در دوران زیدان دست به خریدهای گران قیمت و نجومی نزد بلکه تصمیم گرفت که بازیکنان جوان و با استعداد را جذب کند تا با بازی دادن به آنها و کسب تجربه بیشتر آنها را به ستارهای بزرگی تبدیل کند و بهترین نمونه در این زمینه مارک آسنسیو است که به یکی از استعدادهای بزرگ فوتبال جهان تبدیل شده و بسیار چپ پای هنرمند او را به لیونل مسی تشبیه می کنند.

استقلال هم با جذب این بازیکن جوان و بازی دادن به آنها می تواند زمینه را برای درخشش و شکوفا شدن استعداد آنها فراهم کند تا هم آینده خود را تضمین کند و هم بتواند از آنها بهره مالی ببرد.

آبی پوشان پایتخت با هدایت شفر فرم و قالب لازم را پیدا کرده اند و در چنین تیمی هر بازیکنی حتی اگر بی تجربه و جوان باشد می تواند توانایی و استعداد خود را به نمایش گذارد. آینده درخشانی در انتظار این بازیکنان جوان است و استقلال می تواند در آینده نورافکن های جدیدی را ترانسفر کند البته به شرط اینکه این بازیکنان جوان مانند قائدی حاشیه ساز نباشند بلکه باید دستورات شفر را آویزه گوش خود قرار دهند و حرفه ای فکر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3