ورزشکار 3
ورزشکار 3
مهدی قائدی می‌گوید: به تيام گفتم بهترين تصميم را بگير ولی جايی نرو!

ماجرای جالب مکالمه مهدی قائدی و تیامبه گزارش “ورزشکار ۳“، مهدی قائدی پس از مدت‌ها که از کانون توجه رسانه‌ها دور بود با حضور در اردوی تیم امید بار دیگر به سوژه این روز‌های فوتبال تبدیل شده است. او روز گذشته و در حاشیه تمرین تیم فوتبال امید مصاحبه تازه‌ای داشته است.

* سال گذشته در این روز‌ها در اردوی تیم جوانان بودی.

یادش بخیر. البته در ابتدای لیگ هم یک بازی را به همین دلیل محروم شدیم، چون در یکی از اردو‌ها غیبت داشتیم.

* شرایط اردو خوب است؟

بله همه چیز خوب پیش می‌رود و تمرینات در فضایی دوستانه و پر از صمیمیت برگزار می‌شود. یک بازی دوستانه درون‌اردویی هم داشتیم. فعلاً مشغول تمرین کردن هستیم و ان‌شاءا… با قدرت برای ادامه راه مهیا می‌شویم.

* با کرانچار راحت هستی؟

هنوز کار‌های تاکتیکی انجام نشده و بیشتر مشغول تمرین و بدنسازی هستیم.

* کار کردن زیر نظر کرانچار را دوست داری؟

قطعاً حضور در تمرینات مربیان اروپایی روی بازی ما تأثیر می‌گذارد. من این شانس را هم دارم که در تیم باشگاهی‌ام نیز با شفر کار می‌کنم. اگر روزی یک نکته از این مربیان یاد بگیریم در پایان هر دوره تمرینی کلی اطلاعات و فوتبالی به داشته‌های قبلی‌مان اضافه می‌شود. در کل از اینکه شاگرد آقای کرانچار هم شده‌ام خوشحالم.

* تیم امید را در اندازه‌ای دیده‌ای که بتواند پس از سال‌ها بار دیگر راهی المپیک شود؟

بیشتر بازیکنانی که در اردوی این تیم هستند تجربه لیگ برتری دارند و این به ما کمک می‌کند که بتوانیم این خواسته مردم را به واقعیت تبدیل کنیم. امیدوارم من هم در این زمینه سهمی داشته باشم تا با این تیم امید به المپیک برسیم.

* فصل بعد هم در استقلال خواهی بود؟

بله! قرارداد دارم و حتماً در تیم محبوبم می‌مانم.

* نظر شفر چیست؟

او رابطه خوبی با من دارد. از فوتبال من خوشش می‌آید و به خودم گفت: در استقلال خواهم ماند.

* ولی سال گذشته خیلی به تو بازی نمی‌داد.

البته من در برهه‌ای مصدوم شدم و این درست در دوره‌ای اتفاق افتاد که من تازه داشتم به ترکیب استقلال راه پیدا می‌کردم. اگر آن آسیب‌دیدگی برایم رخ نمی‌داد حتماً می‌توانستم به ترکیب اصلی راه پیدا کنم.

* فکر می‌کنی این فصل این فرصت در اختیارت گذاشته شود؟

همه تلاشم را می‌کنم این اتفاق برایم بیفتد. خودم هم امیدوارم بیشتر بازی کنم. البته این به نظر سرمربی تیم بستگی دارد.

* در غیاب برخی هافبک‌ها این احتمال بیشتر هم می‌شود.

طبیعی است این اتفاق بیفتد. محسن کریمی و داریوش شجاعیان نیم‌فصل اول نیستند و من باید در این مدت خودم را به ترکیب اصلی تحمیل کنم.

* می‌دانی تمرینات تیم خودت هم در شرف آغاز شدن است؟

بله! برنامه تمرینی را دارم. البته ما که فعلاً در اردوی تیم امید هستیم و هر زمان بتوانم در تمرینات استقلال شرکت خواهم کرد.

* فصل دشواری در پیش دارید؟

قطعاً سخت است. فکر می‌کنم اولین بازی‌مان با پرسپولیس در سوپرجام است و بعد هم لیگ برتر و با پیکان و در ادامه هم دو بازی رفت و برگشت با السد قطر. فصل دشواری در پیش داریم و همه امیدواریم بتوانیم در آسیا سومین ستاره را برای استقلال به دست بیاوریم.

* چند وقت پیش با تیام حرف زده بودی؟

بله! ارتباط اینترنتی بود. تصویری. حال و احوال می‌کردیم. او از وضعیت من می‌پرسید و من هم درباره ماندنش در استقلال با او حرف زدم. گفتم بهترین تصمیم را بگیر ولی از استقلال نرو (خنده).

* گفت: می‌ماند؟

حرف دقیقی نزد. البته درست هم نیست صحبت‌های خصوصی‌مان را اینجا بازگو کنم. او با مدیران باشگاه در ارتباط است و خودش بهترین تصمیم را می‌گیرد.

* بماند بهتر است یا برود؟

تیام یک بازیکن حرفه‌ای است که در ایتالیا فوتبال را یاد گرفته و حرفه‌ای به زندگی نگاه می‌کند. امیدوارم این اتفاق در نهایت با ماندن او همراه شود و تیام باز هم در اردوی تیم ما شرکت کند. فوتبالیست باانگیزه و انرژی مثبتی است. وقتی او در تمرینات بود تمرین با شور و حال بالایی برگزار می‌شد.

منبع: خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3