ورزشکار 3
ورزشکار 3
توشاک تفاهمنامه ای برای 3 فصل با تراکتورسازی امضا کرده اما به نظر می رسد جوی که برخی مربیان بومی در این باشگاه به راه انداخته اند مانع حضور او در لیگ ایران شود.

ماجرای مذاکره سرمربی جدید تراکتورسازی با الاهلی مصربه گزارش “ورزشکار ۳“، جان توشاک هنوز به تراکتورسازی نیامده شاید از این تیم جدا شود. او که بعد از مدتها رایزنی مدیران جدید تراکتورسازی با مربیان خارجی به عنوان سرمربی این تیم انتخاب شد، طی روزهای گذشته مذاکره با مدیران الاهلی مصر را آغاز کرده و شاید سرمربی این تیم شود. محمد الخطیب ، مدیر باشگاه الاهلی مصر بعد از استعفای سرمربی این تیم و ناکامی در جذب خوزه گومز گفت:« طی ساعات اخیر مذاکره با جان توشاک را آغاز کرده ایم اما هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم. توشاک کارنامه فوق العاده ای دارد و خوشحال می شویم او را جذب کنیم.»

توشاک تفاهمنامه ای برای ۳ فصل با تراکتورسازی امضا کرده اما به نظر می رسد جوی که برخی مربیان داخلی در این باشگاه به راه انداخته اند مانع حضور او در لیگ ایران شود. مربی ۶۹ ساله ای که به نظر می رسد حضور روی نیمکت الاهلی مصر را به مربیگری در تراکتورسازی ترجیح می دهد. حتی اگر پای تفاهمنامه را امضا کرده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3