ورزشکار 3
ورزشکار 3
بانوی پیر برای جذب مدافع والنسیا یک پیشنهاد ویژه ارائه کرده است.

پیشنهاد ویژه یوونتوس برای خرید کانسلوبه گزارش “ورزشکار ۳“، باشگاه یوونتوس برای خرید ژوائو کانسلو از والنسیا، پیشنهاد معاوضه این بازیکن با مارکو پیاکا را داده است.

بانوی پیر تابستان امسال با توجه به جدایی استفان لیشت‌اشتاینر، به شدت در صدد جذب یک دفاع راست جدید است و کانسلو در صدر فهرست گزینه‌های مورد نظر این باشگاه قرار دارد.

کانسلو فصل گذشته به صورت قرضی برای اینتر بازی می‌کرد و در صورتی که نراتزوری حاضر می‌شد ۳۵ میلیون یورو به والنسیا بپردازد، می‌توانست با او قراردادی قطعی منعقد کند اما محدودیت‌های این باشگاه برای خرید بازیکن به خاطر تخطی از قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا، به آن اجازه چنین کاری را نمی‌دهد و به همین دلیل یوونتوس برای خرید کانسلو قدم برداشته است.

در همین راستا نشریه گاتزتادلواسپورت نوشته است که یوونتوس ارزش کانسلو را رقمی در حدود ۲۰ میلیون یورو دانسته اما با این وجود ممکن است راضی شود ۳۵ میلیون هم بپردازد. مشکل اما اینجاست که والنسیا برای فروش کانسلو به تیمی جز اینتر، ۴۰ میلیون یورو می‌خواهد.

کانسلو به مدیر برنامه‌هایش ژرژ مندز، گفته که یوونتوس را به دیگر مشتریانش از جمله ولورهمپتون ترجیح می‌دهد و همین موضوع هم باعث شده که قهرمان ایتالیا تلاش خود را برای خرید او بیشتر کند. این باشگاه پیشنهاد معاوضه پیاکا با کانسلو به علاوه پرداخت ما‌به‌التفاوت ارزش دو بازیکن را داده که ظاهراً نظر خفاش‌ها را جلب کرده است اما والنسیا به دلیل محدودیت‌هایی که برای پیروی از قانون بازی جوانمردانه مالی یوفا دارد، ترجیح می‌دهد کل مبلغ فروش کانسلو را به صورت نقدی دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3