ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیریت باشگاه پرسپولیس برای گرفتن نمره قبولی از هواداران سه ماموریت دیگر را باید با موفقیت پشت سر گذارد.

سه ماموریت بزرگ پرسپولیس در تابستانبه گزارش “ورزشکار ۳“، مدیریت باشگاه پرسپولیس با راضی کردن کمال کامیابی نیا برای ماندن در این تیم و تمدید قرارداد بلند مدت این بازیکن تا حدود زیادی خود را از زیر فشار خارج کرد.

پرسپولیس در تابستان از جذب بازیکن محروم است با این حال توانست مهدی شریفی و مهدی شیری را جذب کند و از طرف دیگر قرارداد کمال الدین کامیابی نیا را هم تمدید کند.

مدیریت باشگاه پرسپولیس سه ماموریت بزرگ دیگر در پیش دارد و اگر بتواند آنها را به خوبی انجام دهد از هواداران نمره رضایت و قبولی را دریافت خواهد کرد.

ماموریت نخست گرشاسبی تمدید کردن قرارداد وحید امیری است. برانکو به مدیریت باشگاه تاکید کرده که در هر حالتی و به هر قیمتی مانع از جدایی امیری شوند و قرارداد این بازیکن را تمدید کنند.

امیری فصل بسیار خوبی را با پرسپولیس پشت سر گذاشت و از بهترین بازیکنان این تیم بود. او اعلام کرده که بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه درباره آینده خود تصمیم خواهد گرفت و با توجه به پیشنهادی زیادی که دارد باشگاه پرسپولیس کار سختی برای حفظ او دارد.

ماموریت دوم باشگاه پرسپولیس بازگرداندن سروش رفیعی است. جدایی محسن مسلمان باعث شده تا پرسپولیس در میان میدان خود جای خالی یک هافبک بازیساز و طراح را احساس کند و سروش با توجه به سابقه پوشیدن پیراهن پرسپولیس می تواند بهترین گزینه برای این ماموریت باشد.

قرارداد رفیعی با الخور به پایان رسیده است و او مشکلی برای بازگشت به فوتبال ایران ندارد.

و اما ماموریت سوم گرشاسبی جذب مهدی ترابی است و با آمدن این بازیکن پرسپولیس نه تنها نسبت به فصل قبل ضعیف تر نمی شود و بلکه بسیار قوی تر هم خواهد شد و هواداران در این حالت می توانند به تکرار سومین قهرمانی پیاپی خود امیدوار باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3