ورزشکار 3
ورزشکار 3
چهار بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در تمرین بعدازظهر امروز این تیم شرکت نکردند.

غیبت مشکوک 4 ملی پوش ایران در تمرینبه گزارش “ورزشکار ۳“، تمرین بعدازظهر امروز ملی‌پوشان در کمپ استروگینوی روسیه با حلقه آنها دور کادرفنی و صحبت‌های فنی سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

* این تمرین تحت تأثیر حضور علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال قرار گرفته بود و اعضای کادرفنی تیم ملی نیز پس از مشاهده کفاشیان مدتی را به گفت‌و‌گو با او اختصاص دادند.

* مرحله نخست تمرینات ملی‌پوشان با انجام پاسکاری آغاز شد و به محض پایان این مرحله و آغاز تمرینات تاکتیکی، طبق قانون خبرنگاران به خارج از کمپ راهنمایی شدند.

* دروازه‌بانان تیم ملی نیز از ابتدا و به صورت جداگانه در گوشه‌ای از زمین مشغول انجام تمرینات اختصاصی بودند.

* نکته مهم تمرینات امروز ملی‌پوشان عدم حضور مهدی ترابی، مهدی طارمی، اشکان دژاگه و رامین رضائیان در تمرینات همراه سایر بازیکنان بود و این چهار ملی‌پوش با گرمکن شخصی در گوشه‌ای از زمین به نظاره تلاش همبازیان خود نشسته بودند.

* همراهان تیم ملی نیز در پاسخ به دلایل عدم تمرینات این چهار بازیکن و مصدومیت آنها سکوت کردند و هیچ حرفی نزدند. باید دید با توجه به حضور خبرنگاران در تمرین تیم ملی عدم حضور این چهار بازیکن در تمرین یک مسئله و ترفند تاکتیکی از طرف کادرفنی تیم ملی برای گمراهی حریفان بوده است یا آنها دچار مصدومیت هستند.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3