ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: بازیکنان ما به صورت غیر رسمی تمرین داشتند.

علی دایی: بازیکنان مدنظرم به استقلال، ذوب آهن و سپاهان رفتندبه گزارش “ورزشکار ۳“، علی دایی در حاشیه اولین تمرین تیم فوتبال سایپا برای فصل آینده گفت: تیم های دیگر هم هستند که تمریناتشان را شروع کرده اند مثل سپیدرود. به صورت غیر رسمی بازیکنان ما تمرینات را شروع کرده بودند.

وی افزود: شرایط مالی خیلی خوبی نداریم و نتوانستیم زودتر بازیکن بگیریم. باید از آقای درویش تشکر کنم. تا الان سه بازیکن به تیم اضافه کرده ایم. از خیلی وقت پیش دوست داشتیم با بازیکنان مدنظرمان صحبت کنیم. چند نفر از این بازیکنان به خاطر اینکه تکلیفمان به آن صورت مشخص نبود، به استقلال، ذوب آهن و سپاهان رفتند.

سرمربی سایپا تاکید کرد: خدا را شکر می کنم سه بازیکن خوب به تیم اضافه کنیم. سعی کردیم اکثر بازیکنانی که به درد می خوردند را نگه داریم. هدف های بزرگی داریم که می خواهیم با حمایت باشگاه و کارخانه به آن برسیم.

دایی درباره اینکه نفرات جذب شده در فهرست اصلی شما بوده اند یا گزینه های بعدی؟ گفت: بازیکنان دیگر هم به جمع ما اضافه می شوند. بازیکن یک، دو و سه نداشتیم. یکسری بازیکن مدنظر کادر فنی بودند که تعدادشان بیشتر از این بود و هست. فعلا توانستیم سه نفر را جذب کنیم. سعی می کنیم ضعف هایمان را پوشش دهیم.

وی در خصوص جدایی بعضی از بازیکنان گفت: بعضی ها مدنظر ما نبودند. از کسی اسم نمی برم. بعضی ها هم پیشنهادات بهتری داشتند.

دایی درباره نقل و انتقالات گفت: ما در رده های پایین قرار می گیریم. هم از سال قبل طلب داریم. از لحاظ مالی باشگاه خیلی سعی کرد و دوید و مدیرعامل باشگاه تلاش کرد. ما با تیم های دیگر قابل قیاس نیستیم.

وی در خصوص اینکه سایپا باید در سه جبهه حضور داشته باشد، گفت: من نباید شرایط را عوض کنم. من می توانم شرایط فنی و تمرینی تیمم را درست کنم. متاسفانه شرایط مالی سایپا خوب نیست. باید بهتر از اینها حمایت شویم. تیم ما باید در آسیا بازی کند. بازی در لیگ قهرمانان آسیا تبلیغ بزرگی برای کارخانه سایپا و فوتبال ایران است. متاسفانه باید فراملی به این مسائل نگاه کنیم. حمایت کافی را باید داشته باشیم تا تیم خوبی درست کنیم. نمی خواهم از الان گلایه کنم ولی سال قبل هم شرایط مالی خوبی نداشتیم.

دایی افزود: تیم هایی که تماشاگر ندارند، اگر انضباط مالی هم نداشته باشند یعنی هیچ. سایپا جزو این دسته از تیم هاست. پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی، سپاهان، سپیدرود، فولاد و استقلال خوزستان طرفداران خودشان را دارند. ما تماشاگر نداریم. برای تماشای بازی های سایپا ۲۰۰ نفر هم نمی آیند. حداقل باید از جنبه های دیگر تقویت شود که نبود تماشاگر را جبران کند که آنرا هم نداریم.

وی تاکید کرد: پارسال تیم جوانی داشتیم. امسال سعی می کنیم تیم را تقویت کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3