ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 18720
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 10th ژوئن 2018
موضوع برخورد فیزیکی دبیر فدراسیون جودو با بانوی ملی پوش جودو بازتاب فراوانی در رسانه ها داشت و بزودی توسط وزارت ورزش بررسی خواهد شد.

ماجرای برخورد فیزیکی دبیر فدراسیون با دختر ملی پوشبه گزارش “ورزشکار ۳“، فاطمه رشیدی نماینده وزن منهای ۴۸ کیلوگرم جودو کشورمان روز گذشته برای صحبت با درخشان راهی فدراسیون شد و پس از چند ساعت انتظار نتوانست با رئیس فدراسیون جلسه‌ای داشته باشد و در نهایت امیر حسین سیاحی دبیر فدراسیون با برخورد نامناسب او را به بیرون انداخت.

سیاحی نامحرم است،نمی دانم چطور به خودش اجازه داد من را هل بدهد
فاطمه رشیدی جودوکار وزن منهای ۴۸ کیلوگرم کشورمان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: دیدار با رئیس فدراسیون در هر رشته ورزشی حق ورزشکار است و به همین دلیل روز گذشته از ساعت ۹ صبح در فدراسیون حاضر شدم تا با درخشان رئیس فدراسیون جودو صحبت کنم. بعد از چند ساعت انتظار به سمت دفتر او رفتم که با واکنش تند و عجیب دبیر فدراسیون مواجه شدم و سیاحی با وجودی که نامحرم است به خودش اجازه داد که من را دو بار به سمت عقب هل دهد و در این حین حتی درخشان از دفتر خود خارج نشد که به سیاحی اعتراض کند و بگوید این ورزشکار جای خواهر تو است و نباید این چنین رفتار کنید.

اگر خانواده ام از این موضوع با خبر شوند،نمی دانم چه اتفاقی رخ می دهد
او عنوان کرد: اگر خانواده من این موضوع را متوجه شود نمی دانم چه اتفاقی برای من رخ می دهد.لحظه‌ای که در دفتر درخشان باز شد برای صحبت با او به سمت دفتر رفتم و سیاحی من را به عقب هل داد و بعد از آن من را به بیرون از فدراسیون هدایت کرد. متاسفانه مسئولان فدراسیون برخورد تندی با من داشتند که در شان آن‌ها و یک ملی پوش نبود. تصمیم گرفتم در این مورد مصاحبه کنم تا فدراسیون من را متهم به پرخاشگری نکنند.

ناامید شده ام و می خواهم ورزش را کنار بگذارم
رشیدی افزود: این اتفاق به قدری تلخ است که می خواهم ورزش را کنار بگذارم. بعد از این ماجرا به وزارت ورزش و جوانان رفتم و موفق به دیدار با محمدیان نشدم، اما ماجرا را برای زهرا سادات موسوی مدیر دفتر هماهنگی امور بانوان وزارت تعریف کردم و او خیلی خوب با من رفتار کرد و توانست آرامم کند و قول داد که به طور حتم وزارت ورزش و جوانان به این موضوع رسیدگی کند و امیدوارم که وزیر پیگیر این رفتار ناشایست مسئولان فدراسیون جودو باشد.

تهدیدم کردند تا مصاحبه هایم را پس بگیرم
او ادامه داد: پیش از این چندین بار در نامه نگاری‌های مختلف اعتراض ام را در مورد اردو‌های تیم ملی، کمپ تمرینی ژاپن و اعزام به رقابت‌ها به درخشان گفته بودم و او توجهی به این موضوع نداشت و پیگیری کار من را به نایب رئیس فدراسیون موکول می‌کرد.اکنون بعد از این اتفاق و صحبت هایی که من انجام دادم برخی را واسطه کردند برای تهدید من تا من حرف هایم را تکذیب کنم در صورتی که من منتظر پیگیری وزارت ورزش و جوانان هستم.

رشیدی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم که با پیگیری وزارت ورزش و جوانان این موضوع بررسی شود چرا که من فقط می‌خواستم با رئیس فدراسیون صحبت کنم و دلیل این رفتار نامناسب دبیر فدراسیون را نمی‌دانم.

منبع: باشگاه خبرنگاران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3