ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرپرست پیشین تیم استقلال گفت: وقتی تمام حساب‌های بانکی من بسته شده است، چطور می‌توانستم از استقلال شکایت نکنم؟

چرا میرشاد ماجدی از استقلال شکایت کرد؟به گزارش “ورزشکار ۳“، میرشاد ماجدی درباره پرونده شکایتش از استقلال اظهار داشت: چهار سال است که از استقلال جدا شده‌ام، اما کسی از این باشگاه به فکر مطالباتم نبود. یک روز متوجه شدم که همه حساب‌های بانکی‌ام را به خاطر مالیات بسته‌اند. از اداره مالیات پیگیری کردم و گفتند که به خاطر پولی که از استقلال می‌خواهی، باید مالیات بدهی. من هم پاسخ دادم که پولی نگرفته‌ام، اما آنها گفتند که این مسئله ارتباطی به اداره مالیات ندارد و باید پرداخت شود.

وی افزود: در همین راستا، کمیته تعیین وضعیت اعلام کرد که باشگاه استقلال از من شکایت کرده است. به آنها گفتم من شاکی هستم، چطور باشگاه از من شکایت کرده است؟ ظاهرا برای اینکه مجوز حضور استقلال در آسیا صادر شود، باید طلب من پرداخته می‌شد یا وارد مذاکره و جدل می‌شدند، به همین خاطر، از من شکایت کردند تا پرونده من وارد دعوا شود.

سرپرست پیشین تیم استقلال خاطرنشان کرد: در یک برنامه تلویزیونی، از من پرسیدند که آیا از استقلال شکایت می‌کنی یا نه که گفتم این کار را نمی‌کنم، چون هر چه دارم از استقلال است. با گذشت زمان، متوجه شدم همه حساب‌های بانکی‌ام بسته شده است. وقتی حساب‌های بانکی من بسته شده، چه کاری غیر از شکایت می‌توانستم انجام دهم؟ ضمن اینکه، اول باشگاه استقلال از من شکایت کرده بود.

ماجدی در مورد اینکه ظاهرا با شکایت او، استقلال با خطر محرومیت از نقل و انتقالات روبرو می‌شود، گفت: این مسئله را نمی‌دانم. من حق و حقوقم را می‌خواهم و قرار است جلسه کمیته انضباطی در رابطه با پرونده من و استقلال امروز (یکشنبه) تشکیل شود.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3