ورزشکار 3
ورزشکار 3
هافبک فصل گذشته الخور قطر با پیشنهاد باشگاه سپاهان برای عقد قرارداد روبرو شده اما منتظر است تا تکلیف باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد روشن شود.

پیشنهادهای پرتعداد "سروش رفیعی"/ سروش همچنان منتظر پرسپولیسبه گزارش “ورزشکار ۳“، باشگاه سپاهان اصفهان نیز به جمع مشتریان سروش رفیعی اضافه شد تا این بازیکن بر سر سه راهی پرسپولیس، تراکتورسازی و سپاهان بماند. هافبک فصل گذشته الخور قطر به واسطه علاقه‌ای که برای بازی کردن در پرسپولیس دارد ترجیح داد تا بلافاصله پس از بازگشت به ایران پیشنهاد این تیم را بررسی کند.

رفیعی در نشستی که با حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس داشت اعلام کرد در صورتیکه محرومیت این باشگاه از حضور در نقل و انتقالات، لغو شود پرسپولیس را انتخاب خواهد کرد.

موضعی که مورد استقبال گرشاسبی هم قرار گرفت و پس از این جلسه هم بار دیگر بطور تلفنی با یکدیگر صحبت کردند. اما عدم صدور رای نهایی دادگاه بین المللی ورزش سبب شد تا رفیعی فعلا قراردادی را با این تیم امضا نکند.

همین امر سبب شد تا مشتریان دست به نقد لیگ برتری نظیر محمدرضا زنوزی مالک جدید باشگاه تراکتورسازی خواهان جذب این هافبک شود. وی که سابقه حضور در تراکتورسازی تبریز را به واسطه گذراندن دوران خدمت سربازی اش دارد به مسئولان تراکتور اعلام کرد برای تسویه با الخور به قطر سفر کند تا در این مدت هم تکلیف باشگاه پرسپولیس روشن شود تا وی بتواند پاسخ مناسبی به تراکتوری ها بدهد.

درست شبیه به همین جواب را رفیعی ظرف دو روز گذشته در پاسخ به تماس های مکرر مسئولان باشگاه سپاهان اصفهان داده است. زردپوشان اصفهانی که پس از عقد قرارداد امیر قلعه نویی با این باشگاه بلافاصله مشغول جذب بازیکنان دلخواه وی شدند سراغ سروش رفیعی رفته اند تا او را بتوانند با مبلغی قابل توجه به خدمت بگیرند.

رفیعی اعلام کرده است با توجه به سابقه همکاری با قلعه نویی در تراکتورسازی بدش نمی‌آید بار دیگر هم با همین مربی و در لباس سپاهان کار کند اما فرصت خواسته تا تکلیف پرسپولیس روشن شود.

از قرار معلوم رفیعی تا عصر فردا یکشنبه منتظر مسئولان پرپسولیس خواهد ماند اما اگر خبری از آنها نشد به یکی از دو تیم تراکتورسازی یا سپاهان نقل مکان می کند. باشگاه‌هایی که تقریبا رقم پیشنهادی شبیه به هم داده اند تا هافبک ریزنقش فوتبال ایران را به خدمت بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3