ورزشکار 3
ورزشکار 3
مهدی شیری خبرهای منتشر شده مبنی بر استقلالی بودنش را رد کرد.

خرید جدید پرسپولیس: اگر استقلالی بودم زمان منصوریان به استقلال می‌رفتمبه گزارش “ورزشکار ۳“، مهدی شیری، خرید جدید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات، در واکنش به خبرهای منتشر شده مبنی بر استقلالی بودنش و پیوستن به آبی پوشان گفت: ببعضی‌ها به اشتباه فکر می‌کنند من در تیم‌های پایه استقلال بودم که همین جا باید اشاره کنم هیچ زمانی در هیچ رده‌ پایه‌ای در استقلال بازی نکردم اما در سال ۹۰ رفتم تا فقط آمادگی خودم را حفظ کنم. آن سال هم فقط برای تمرین چند روز نزد آقای قلعه‌نویی رفتم و تمام!

وی ادامه داد: من برای استقلال و هوادارانش احترام زیادی قائلم اما استقلالی نیستم. من دوران خدمت سربازی‌ام را در ملوان بندرانزلی گذراندم و بعد از آن دو سال در خدمت آقای منصوریان بودم و همین مدت هم در تیم ملی امید زیر نظر ایشان کار کردم. این را هم باید اضافه کنم اگر می‌خواستم به استقلال بروم به خاطر سابقه کار با آقای منصوریان خیلی راحت می‌توانستم به این تیم بروم اما نرفتم!

5 پاسخ به “خرید جدید پرسپولیس: اگر استقلالی بودم زمان منصوریان به استقلال می‌رفتم”

  1. ناشناس گفت:

    بوقلمون خان مگه تیم سرورت بی دروپیکر است که امثال تورا بخواهد درضمن همیشه مرد باش ونان نخورنمکدان بشکن شما بزرگ شده تیم های پایه سرورت هستی بدان که اگر سرورت میدانست که به درد میخوری وارزشی داری بعدازخدمت سربازی ات تورا به لیست خود اضاف میکرد همانطوری که حسین حسینی را برگرداند

  2. ناشناس گفت:

    برو گمشو کیسه کش. حالا اونجات داره مسوزه ازحرفاش که عددی حسابتون نکرد که ایقد چرت وپرت نوشتی..خخخخخخخخ

  3. ebi گفت:

    اصلا برای چه استقلالی باشی؟ به چه درد استقلال می خوری، دوستان لنگی بروند مصاحبه های پارسال همین موقع این بازیکن را بخوانند که چطور ابراز علاقه به استقلال می کرد. جدا از این با وجود وریا و خسرو استقلال چه نیازی به تو دارد؟ تازه مطمئن هستی تا نیم فصل دوم کیفیت بازیت پایین تر نیاید و اونوقت لنگ هم تو را نخواهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3