ورزشکار 3
ورزشکار 3
پیشکسوت تیم ملی فوتبال در خصوص بازی ایران و ترکیه گفت: بله و باید بگویم خط دفاعی‌مان اصلا خوب کار نکرد.

استاداسدی: در هر بازی جام جهانی‌ 2 گل بخوریم راضی هستیمبه گزارش “ورزشکار ۳“، در روزهای نزدیک به جام جهانی، بد ندیدیم دقایقی با یکی از دوست‌داشتنی‌ترین بازیکنان تاریخ تیم ملی یعنی «علی‌اکبر استاداسدی» به صحبت بپردازیم.

* بازی با ترکیه را دیدید؟

بله و باید بگویم خط دفاعی‌مان اصلاً خوب کار نکرد. واقعاً مشکل است با این مدافعان به جام جهانی‌ برویم اما چاره‌ای هم نیست. در عرض دو هفته مانده به جام جهانی‌ که نمی‌توانیم مدافع جدید بسازیم. سیدجلال حسینی را هم خط زده و فکر نمی‌کنم دعوتش کند.

* کدام بازیکن در خط دفاع ضعیف‌تر از بقیه بود؟

همه می‌دانند که روزبه چشمی خیلی ضعیف کار کرد. مدام توپ را گم می‌کرد و یا در بازیسازی مشکل داشت. چند صحنه، توپ پشت ‌سرش بود اما او داشت جای دیگری را نگاه می‌کرد. در یک صحنه هم بازیکن از پشت‌ سرش رد شد، روزبه مانده بود و داشت ساعت ورزشگاه را می‌دید! روزبه هم بازیکن خوبی است و هم آدم بامعرفتی اما نمی‌تواند جانشین سیدجلال شود. اصلاً سیدجلال جانشین ندارد.

* می‌دانید که کی‌روش گفته هر کس از چشمی انتقاد کند، چیزی از فوتبال نمی‌فهمد؟

بله. کی‌روش به بنده لطف دارد! چون خودش، چشمی را انتخاب کرده و به جای سیدجلال به او بازی می‌دهد، این‌طوری حرف می‌زند که از بازیکن محبوبش، دفاع کند.

* کلا شما به تیم ملی امیدی دارید؟

ببینید فوتبال ما همین است دیگر. از تیم ملی‌مان انتظار نمی‌رود که در جام جهانی‌ نتیجه بگیرد. بچه‌ها باید بروند و خیلی راحت فوتبال بازی کنند. در هر بازی هم دو گل بخوریم، شاهکار کردیم. اگر یک گل بخوریم هم عالی است!

* یعنی شما می‌گویید حتی یک امتیاز هم نمی‌گیریم؟

من فکر می‌کنم نه، خبری از امتیاز نیست. اگر شاهکار کنیم، یک امتیاز جلوی مراکش می‌گیریم اما به پرتغال و اسپانیا می‌بازیم. یکی، دو تا گل هم بخوریم، راضی هستیم.

* و اگر قرار باشد یک ستاره ایرانی را در این جام جهانی‌ معرفی کنیم، چه کسی ستاره خواهد شد؟

ستاره در آن حد که نداریم اما فکر می‌کنم فقط جهانبخش بتواند این عنوان را از آن خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3