ورزشکار 3
ورزشکار 3
بارسلونا از ساموئل اومتیتی و عثمانه دمبله درخواست کرده در دورانی که در تیم ملی فرانسه با آنتوان گریزمان هستند او را برای پیوستن به تیم کاتالانی متقاعد کنند.

تلاش دو ملی پوش فرانسه برای انتقال گریزمان به بارسلونابه گزارش “ورزشکار ۳“، تقریبا واضح است که آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکومادرید، دوست دارد در بازار نقل و انتقالاتی تابستان به بارسلونا ملحق شود. اما قهرمانی در یورولیگ با اتلتیکو کمی شرایط را برای او تغییر داد و سران باشگاه مادریدی را امیدوار کرد تا بتوانند او را در تیم نگه دارند.

بعد از آن قهرمانی شرایط از اطمینان پیوستن او به بارسلونا به انتقال احتمالی و شک و تردیدهای بسیار تغییر کرد. اما بارسلونا معتقد است تصمیم آخر با خود گریزمان است و شاید بتوانند نظر او را تغییر دهند.

به همین جهت بارسا از دو نفر از بازیکنان فرانسوی‎اش که نزدیک به گریزمان هستند درخواست کرده تا او را برای پیوستن به نیوکمپ متقاعد کنند. این دو بازیکن عثمانه دمبله و ساموئل اومتیتی هستند. این دو قرار است برای مدتی در تیم ملی فرانسه در کنار گریزمان باشند و این فرصت مناسبی برایشان است تا او را متقاعد کنند.

مخصوصا اومتیتی بازیکنی است که بارسلونا امید زیادی به او بسته است و دلیلش هم این است که دوستی نزدیکی با مهاجم اتلتیکو دارد. او حتی اخیرا اعلام کرده بود خوشحال می‏‌شود اگر در بارسا با گریزمان هم‎بازی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3