ورزشکار 3
ورزشکار 3
سایت شبکه تلویزیونی ESPN، با تحلیل بازی دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ترکیه نوشت، ایران غیبت سید جلال را در قلب دفاع حس کرد.

عکس/ دیدار ملی پوشان فوتبال با حسن روحانیبه گزارش “ورزشکار ۳“، سایت شبکه تلویزیونی ESPN آمریکا در گزارشی به بررسی دیدارهای تدارکاتی نمایندگان آسیا در جام جهانی ۲۰۱۸ پرداخت و درباره بازی ایران – ترکیه با اشاره به غیبت سید جلال حسینی نوشت: تجربه و آرامشی که حضور سید جلال حسینی به بقیه بازیکنان تیم می دهد در روسیه مفید خواهد بود.

طرفداران ایران پس از شکست ۲-۱ به دست ترکیه دچار ترس و اضطراب خواهند شد، زیرا آنها در سال های اخیر با شکست های زیادی سر و کار نداشتند. در استانبول، دفاع ایران هیچ شباهتی به آن ماشینی نداشت که با قدرت ،ایران را به آسانترین شکل به جام جهانی روسیه رساند.

شکست در دیدارهای دوستانه در راه مسابقات جام جهانی، چیزی نیست که باعث نگرانی شود – تمرکز اصلی بر روی آماده سازی تیم برای بازی های گروه B مقابل مراکش، پرتغال و اسپانیا است- اما در حالی که ایران مقابل ترکیه بیشتر مالک میدان بود، آنها گرفتار ضربات حریف شدند.

کارلوس کی روش با قرار دادن نام سید جلال حسینی در فهرست انتظار ،همه را در ایران شگفت زده کرد. جانشین او یعنی روزبه چشمی در مقابل ترکیه ناموفق بود، هرچند او آن طور که دوست داشت به اندازه کافی از حمایت خط هافبک برخوردار نبود. تجربه و آرامشی که حضور سید جلال ۳۶ ساله به بقیه بازیکنان تیم می دهد در روسیه ممکن است مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3