ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به تاکید چند باره سرمربی تیم، از بازیکنانی که مدت قرارداد آنها به پایان رسیده، خواسته‌ایم هر چه سریع‌تر برای مذاکره و تمدید قرارداد به باشگاه بیایند.

پرسپولیس منتظر حضور بازیکنان برای تمدید قراردادبه گزارش “ورزشکار ۳“، پندار خمارلو در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: با عنایت به دغدغه هواداران و تاکید چند باره برانکو ایوانکوویچ مبنی بر تعیین تکلیف بازیکنانی که قراردادشان با باشگاه به پایان رسیده، همچنین با توجه به سیاست باشگاه مبنی بر حفظ نفرات فعلی که با حضور آنها تیم پرسپولیس دو بار پیاپی عنوان قهرمانی لیگ را کسب کرده است، پیرو مذاکرات قبلی از آنها دعوت کردیم تا در اسرع وقت با مراجعه به باشگاه در خصوص انجام مذاکرات تمدید قرارداد خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: بدیهی است با توجه به اینکه زمان آغاز تمرینات تیم روز ۲۶ خرداد ماه اعلام شده است، باشگاه باید تا پیش از آن نسبت به نهایی نمودن لیست تیم با نظر سرمربی اقدام کند.

به گزارش تسنیم کمال کامیابی‌نیا و فرشاد احمدزاده دو بازیکن پرسپولیس هستند که هنوز تکلیف خود را با این باشگاه برای تمدید قرارداد مشخص نکرده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3