ورزشکار 3
ورزشکار 3
محمد دانشگر مدافع تیم فوتبال سایپا هم مانند خیلی از بازیکنان این تیم از عملی نشدن وعده‌های مسئولین باشگاه گلایه‌مند است.

مدافع مدنظر استقلال و پرسپولیس: هفته آینده تیمم را انتخاب می‌کنمبه گزارش “ورزشکار ۳“، با وجود آنکه شنیده می‌شود استقلال و پرسپولیس به دنبال جذب مدافع سایپا برای فصل جدید هستند، دانشگر در این مورد هیچ صحبتی انجام نمی‌دهد و تنها در یک جمله می‌گوید: من از چند تیم لیگ‌برتری پیشنهاد دارم اما همه چیز را به آینده موکول کرده‌ام و تا هفته آینده یکی از گزینه‌هایم را انتخاب خواهم کرد.

او در خصوص آنکه آیا اگر سایپا به او پیشنهاد بدهد یک فصل دیگر در این تیم خواهد ماند یا خیر هم گفت: ما سال گذشته در شرایط سخت تیم سایپا را چهارم جدول کردیم اما هیچ کس بابت این موضوع از ما تقدیر و تشکر نکرد. حتی وقتی قراری که خود مسئولان بابت پاداش کسب سهمیه داشتند هم اجرایی نشد. چطور می‌توان با چنین شرایط بدی یک فصل دیگر در این تیم دوام آورد.

وی افزود: من سال گذشته به خاطر شخص آقای دایی به سایپا آمدم چون کار کردن با ایشان را دوست داشتم. همه تیم هم به خاطر احترامی که برای ایشان قائل هستند تاکنون لب به سخن نگشوده‌اند.

مدیران سایپا اگر می‌خواهند فصل آینده در آسیا اتفاقات این فصل را شاهد نباشند باید از همین حالا به فکر باشند نه اینکه با وعده و وعید بازیکنان را نگه دارند. امیدوارم هرچه زودتر شرایط در این باشگاه بهبود یابد و ما هم به مابقی طلب‌هایمان برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3