ورزشکار 3
ورزشکار 3
وینفرد شفر شرایط خط حمله استقلال برای فصل آینده را سیاست‌گذاری کرده و به مدیران باشگاه تأکید کرده زمینه برای جذب روح الله باقری، الهیار صیادمنش و یونس دلفی ر فراهم کنند.

پشت پرده جدایی مهاجمان استقلالبه گزارش “ورزشکار ۳“، خط حمله استقلال در لیگ هجدهم قطعا دستخوش تغییر خواهد شد و این مسئله هیچ ارتباطی به ماندن یا رفتن تیام ندارد. اگر مهاجم سنگالی بماند که چه بهتر. او به مهره اصلی خط حمله بدل می‌شود و سایر نفرات حکم مکمل را برایش ایفا خواهند کرد اما در غیر این صورت نیز باز هم شاهد تغییرات بسیار زیادی در نوک پیکان خط حمله آبی‌پوشان خواهیم بود.

وینفرد شفر پیش از ترک تهران شرایط خط حمله استقلال برای فصل آینده را سیاست‌گذاری کرده و به مدیران باشگاه تأکید داشت جدا از بحث حفظ تیام که باید در اولویت باشد، زمینه برای جذب روح الله باقری، الهیار صیادمنش و یونس دلفی را نیز فراهم کنند. بر اساس شنیده‌ها، سرمربی استقلال تأکید کرده اگر از میان این سه نفر، باشگاه موفق به جذب باقری و صیادمنش شود، آنگاه مسئولان باشگاه می‌توانند علی قربانی و جابر انصاری را آزاد اعلام کنند تا راهی تیم‌های دیگر شوند ولی در غیر این صورت باید تصمیم دیگری اتخاذ شود.

قربانی و انصاری در طول فصل بارها مورد انتقاد رسانه‌ها و تماشاگران قرار گرفتند و از ابتدای سال جاری شایعات زیادی پیرامون جدایی آنها مطرح شده است. البته شایعه است که می‌گویند شفر به قربانی هنوز هم تا حدی اعتقاد دارد و شاید در دقیقه ۹۰ او را به عنوان یکی از مهره‌های نیمکت‌نشین فصل بعد حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3