ورزشکار 3
ورزشکار 3
اگر امید نورافکن بخواهد راهی اروپا شود، به لحاظ قانونی راهکار وجود دارد و خود استقلال از این قانون استفاده کرده است.

راهکار بازیکن جوان استقلال برای پیوستن به شارلوای بلژیکبه گزارش “ورزشکار ۳“، امید نورافکن از جمله بازیکنان جوانی است که در تیررس اروپایی‌ها قرار گرفته و مدت‌هاست قضیه حضورش در تیم شارلوای بلژیک را به طور جدی می‌شنویم.

البته این بحث مطرح بود که نورافکن برای خروج از کشور مشکل دارد چون خدمت سربازی را انجام نداده است اما یکی از مسئولان باشگاه استقلال در این رابطه گفت: امید در صورت جدایی از استقلال به عنوان بازیکن آزاد قرارداد می‌بندد و چیزی به باشگاه نمی‌رسد اما این مسئله دلیل نمی‌شود حقیقت را کتمان کرد. واقعیت امر این است اگر امید نورافکن بخواهد راهی اروپا شود، به لحاظ قانونی راهکار وجود دارد و خود استقلال از این قانون استفاده کرده است.

نورافکن دانشجو است و می‌تواند از تبصره خروج دانشجویی استفاده کند. ما قبل از شروع لیگ قهرمانان آسیا به قانون عمل کرده و برای امید وثیقه می‌گذاشتیم تا با استفاده از مجوز دانشجویی اجازه خروجش را بگیریم. حالا اگر او بخواهد به شارلوا برود نیز می‌تواند در صورت اثبات دانشجو بودن و دریافت نامه اشتغال به تحصیل، وثیقه بگذارد و راهی شارلوا یا هر تیم دیگر خارجی شود.

البته قانون می‌تواند از سفر امید جلوگیری کند چون نوع قرارداد نورافکن با شارلوا و مدت زمان آن، امید را به اقامت بلندمدت در بلژیک مجاب می‌کند و قانون می‌تواند به این دلیل که نورافکن خدمت سربازی را پشت سر نگذاشته، چنین اجازه‌ای به او ندهد.

منبع: خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3