ورزشکار 3
ورزشکار 3
در گزارش نهایی ارائه شده از سانحه رانندگی بوشهر، نام مهدی قائدی به عنوان راننده اتومبیل آمده و به شرایط غیر عادی راننده و سرنشینان هم اشاره شده است.

خطر محرومیت بلندمدت "مهدی قائدی" به دلیل رانندگی در حالت غیرعادیبه گزارش “ورزشکار ۳“، طبق آخرین شنیده‌ها، در گزارش نهایی ارائه شده از سانحه رانندگی بوشهر، نام مهدی قائدی به عنوان راننده اتومبیل آمده و متأسفانه انگار به شرایط غیر عادی راننده و برخی سرنشینان اتومبیل هم اشاره شده و درست به همین دلیل، خطر محرومیت بلندمدت قائدی از فوتبال وجود دارد اما دیروز از یک منبع موثق شنیدیم مدیرعامل باشگاه استقلال از رئیس فدراسیون فوتبال خواسته کمک کند این جوان بااستعداد به سرنوشت مجاهد خذیراوی دچار نشود. گویا باشگاه استقلال متعهد شده به قائدی کمک می‌کند رضایت خانواده‌ای که در همان سانحه، جوان‌شان را از دست دادند، بگیرد و قائدی هم به فدراسیون تعهد می‌دهد بیشتر مراقب رفتارش باشد.

با این شرایط، مهدی تاج هم از مراجع قضایی خواسته جدا از رسیدگی به تخلف رانندگی‌اش که در جلسه دادگاه انجام می‌شود، تصمیم‌گیری درباره آینده فوتبالی این جوان را به فدراسیون فوتبال بسپارند. حالا پرونده قائدی روی میز کمیته اخلاق است و این کمیته در مورد او تصمیم خواهد گرفت.

منبع: خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3