ورزشکار 3
ورزشکار 3
علیرضا اکبرپور:
مهاجم سابق استقلال درخصوص جدایی بازیکن خارجی می‌گوید: استقلال وقتی تیام را جذب کرد، مسئولان باشگاه فکر نمی‌کردند که به این شکل بدرخشد و تبدیل به ستاره استقلال شود.

استقلال همیشه از بازیکن خارجی ضربه خورده استبه گزارش “ورزشکار ۳“، باشگاه استقلال برای حفظ مامه تیام دچار مشکل شده و به نظر می‌رسد که جدایی این بازیکن از جمع آبی‌پوشان قطعی است.علیرضا اکبرپور مهاجم سابق استقلال در این خصوص می‌گوید:آنها می‌خواستند جای خالی یک مهاجم خوب را پر کنند و به خیلی چیزها هنگام قرارداد بستن توجه نکردند. اگر باشگاه و کادر فنی روی تیام شناخت کافی داشتند باید با او یک قرارداد محکم امضا می‌کردند.

اکبرپور ادامه می‌دهد: استقلال همیشه از بازیکن خارجی ضربه خورده است. گاهی اوقات با بازیکنان بی‌کیفیت قرارداد سنگین و بلندمدت امضا می‌شد و حالا که بازیکنی مثل تیام را گرفته‌اند، این بازیکن بعد از چند ماه قصد جدایی دارد. مسئولان استقلال اصلاً به پایان فصل فکر نکرده‌اند و متأسفانه جدایی تیام اتفاق خوبی برای استقلال نیست. پیدا کردن جانشین برای تیام بسیار سخت است و این در حالی است که او خیلی زود خودش را در استقلال جا انداخت و با تیم هماهنگ شد.

اکبرپور در قسمت دیگری از حرف‌هایش می‌گوید: مسئولان باشگاه استقلال در زمینه عقد قرارداد با خارجی‌ها باید مشاور داشته باشند تا تیم دچار چنین وضعیتی نشود. الان پیدا کردن بازیکنی در سطح تیام بسیار سخت است ولی او اگر جدا شود، استقلال باید به دنبال جانشین تیام باشد. از طرفی تیم‌های عربی هم پیشنهادهای سنگینی به تیام ارائه می‌دهند و بازیکنان آفریقایی معمولاً از کنار چنین پیشنهادهایی به سادگی نمی‌گذرند. متأسفانه استقلال کار سختی برای حفظ تیام در پیش دارد و من امیدوارم که او جدا نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3