ورزشکار 3
ورزشکار 3
باشگاه استقلال به گودرز حبیبی، مدیر آکادمی این باشگاه اعلام کرده که باید ظرف ۲۴ ساعت آینده با صادق ورمزیار، سرپرست این آکادمی هماهنگ شود.

مهلت 24 ساعته استقلال به حبیبی و ورمزیاربه گزارش “ورزشکار ۳“، زمان تست گرفتن از بازیکنان رده‌های مختلف پایه تیم استقلال آغاز شده است، اما نکته عجیب انجام تست‌ها در دو ورزشگاه مختلف است. گودرز حبیبی پس از اینکه مدیر آکادمی شد در ورزشگاه کشوری مشغول گرفتن تست شد و این در حالی بود که صادق ورمزیار، سرپرست این آکادمی کارهای تست گرفتن را در ورزشگاه طالقانی آغاز کرده بود. این شرایط موقعیت تیم‌های پایه استقلال را هم در وضعیتی بحرانی قرار داده است.

امروز (سه‌شنبه) گودرز حبیبی مدیر آکادمی استقلال راهی باشگاه شد تا در مورد این بی‌نظمی با مسئولان باشگاه صحبت کند که در نهایت با ناراحتی باشگاه را ترک کرد. ظاهراً پندار توفیقی، معاون باشگاه به حبیبی اعلام کرده که او و ورمزیار ۲۴ ساعت فرصت دارند که با یکدیگر هماهنگ شوند و همین موضوع باعث شده تا در نهایت حبیبی باشگاه را با ناراحتی ترک کند.

مسئولان استقلال بعد از انتخاب حبیبی به‌عنوان مدیر آکادمی، در اقدامی عجیب ورمزیار را به‌عنوان سپرست آکادمی انتخاب کردند. گفته می‌شود مسئولان این باشگاه بنا به دلایلی قصد دارند هر طور که شده ورمزیار را در آکادمی حفظ کنند.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3