ورزشکار 3
ورزشکار 3
مهدی طارمی با امضای قرارداد غیرقانونی باعث محرومیت یک‌ساله پرسپولیس از نقل و انتقالات شد.

بلایی که طارمی بر سر پرسپولیس آوردبه گزارش “ورزشکار ۳“، شاید سال گذشته محرومیت پرسپولیس چندان به چشم نیامد اما وقتی پرسپولیس فصل نقل و انتقالات تابستانی را از دست بدهد، شرایط سخت‌تر می‌شود. جایی که بازیکنی مثل مسلمان می‌رود و جایگزینی برای او وجود ندارد.

مدیران پرسپولیس در حال مدیریت این اتفاق هستند اما مشکلی که در رده‌های پایه به وجود آمده، قابل حل نیست. جایی که بازیکنان تغییر رده سنی می‌دهند و تعدادی از بازیکنان هم از باشگاه جدا شدند تا پرسپولیس در سه رده نوجوانان، جوانان و امید، بازیکن نداشته باشد. به طور مثال درویش‌وند دیگر نمی‌تواند برای تیم امید بازی کند و مربی مجبور است از گلر جوانان تیم استفاده کند. در رده نوجوانان تنها ۶ بازیکن برای تیم باقی مانده و جوانان پرسپولیس باید با نوجوانانش که به تازگی وارد رده جوانان شده‌اند به میدان برود. با اتفاقات رخ داده تیم‌های پایه پرسپولیس ضررهای جبران‌ناپذیری را متحمل شده‌اند و این تیم‌ها در سال جدید تنها باید به فکر سقوط نکردن از لیگ آسیاویژن باشند.

مهدی طارمی به قطر رفت و طاهری هم از پرسپولیس بدون بازخواست جدا شد و یکی از دو تیم بزرگ فوتبال ایران بدون بازیکن مانده و با آینده ده‌ها جوان و نوجوان فوتبال ایران بازی شده است و کسی هم پاسخگو نیست.

منبع: خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3