ورزشکار 3
ورزشکار 3
یوونتوس و اینتر ممکن است در آینده‌ای نزدیک مهاجمان آرژانتینی خود را با یکدیگر معاوضه کنند.

پیشنهاد یوونتوس به اینتر برای معاوضه دو آرژانتینیبه گزارش “ورزشکار ۳“، نشریه کویره دلاسرای آرژانتین مدعی شده که باشگاه یوونتوس به اینتر پیشنهاد کرده گونسالو هیگواین و ۵۰ میلیون یورو را بگیرد و در ازای آن مهاجم آرژانتینی‌اش مائورو ایکاردی را بدهد.

چند روزی است که شایعه تلاش یوونتوس برای خرید یکی از دو آقای گل فصل گذشته سری آ شنیده می شود و این در حالیست که غرامت فسخ قرارداد ایکاردی با اینتر ۱۱۰ میلیون یورو است و طبق این قرارداد، امکان خرید او تنها در فاصله روزهای اول تا بیستم ماه جولای تنها برای تیم‌های غیرایتالیایی وجود دارد.

با این حال طبق ادعای نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا، وکلای باشگاه یوونتوس در حال بررسی مفاد قرارداد ایکاردی با اینتر هستند تا ببیند که آیا راهی برای خرید او وجود دارد یا نه. این نشریه نوشته است در صورتی که یوونتوس نتواند با پرداخت یک‌جای غرامت فسخ قرارداد ایکاردی او نظر اینتر را جلب کند، پیشنهادی دیگر روی میز خواهد گذاشت که آن معاوضه هیگواین با ایکاردی به علاوه ۵۰ میلیون یورو است. یوونتوس روی هیگواین ۶۰ میلیون یورو قیمت گذاشته که با ۵۰ میلیون یورویی که می‌پردازد به ۱۱۰ میلیون یورو می‌رسد.

اتفاق غافلگیر کننده‌ای در مورد این ماجرا این است که باشگاه اینتر و ایکاردی آماده گوش کردن به پیشنهاد یوونتوس شده‌اند. این در حالیست که وندا نارا، همسر و مدیر برنامه‌های ایکاردی هم هفته گذشته اعلام کرد که یا اینتر قرارداد ایکاردی را تمدید خواهد کرد یا او از این تیم خواهد رفت.

هیگواین که برخلاف ایکاردی به اردوی تیم ملی آرژانتین دعوت شده است و به جام جهانی می‌رود، ۵ سال از هموطن خود بزرگتر است و در ۵۰ بازی رسمی‌اش برای یووه در فصل گذشته ۲۳ گل زد. ایکاردی اما در فصل اخیر در ۳۴ بازی‌اش در سری آ برای اینتر ۲۹ گل زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3