ورزشکار 3
ورزشکار 3
کمال کامیابی نیا که به دلیل احتمال حضور در جام جهانی اعلام کرده بود نیازی به جراحی ندارد حالا به احتمال فراوان، باز هم کتف خود را جراحی می‌کند.

دروغ مصلحتی ستاره پرسپولیس برای حضور در جام جهانیبه گزارش “ورزشکار ۳“، کمال کامیابی نیا در چند ماه اخیر ۲ بار با در رفتگی کتف مواجه شده و این در حالی است که او سال گذشته کتف خود را به دلیل پارگی کپسولی عمل کرده بود.

در حالی که خیلی ها بعد از مصدومیت کامیابی نیا در بازی رفت مقابل الجزیره امارات مدعی بودند این بازیکن باید کتف خود را جراحی کند اما کمال اعلام کرد که حالش خوب شده و نیازی به جراحی نیست.

حالا اما شنیده می شود کامیابی نیا که به دلیل احتمال حضور در جام جهانی اعلام کرده بود نیازی به جراحی ندارد حالا با دور ماندن از این تیم به احتمال فراوان برای مداوای بهتر، باز هم کتف خود را جراحی می‌کند.

پزشکان پیش از این به این بازیکن گفته بودند برای رهایی از مصدومیت باید باز هم کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد اما کمال حاضر به این کار نشده بود.

کامیابی نیا نیز جز بازیکنانی است که قراردادش با پرسپولیس به اتمام رسیده و هنوز برای تمدید به توافق نرسیده اما پیش بینی می شود قراردادش را تمدید کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3