ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 16945
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 29th می 2018
عماد میرجوان:
بازیکن باشگاه سپیدرود رشت گفت: فکر می‌کنم تنها کسی که می‌تواند با این شرایط به تیم کمک کند علی کریمی است، چون هواداران و بازیکنان او را می‌خواهند.

هواداران، علی کریمی را می‌خواهندبه گزارش “ورزشکار ۳“، عماد میرجوان اظهار داشت: قرار بود بازیکنان قدیمی برای تعیین وضعیت مالی از هشتم تا دهم خرداد به دفتر باشگاه بروند که دیروز شنیدیم مالک باشگاه، سپیدرود را تحویل اداره ورزش و جوانان داده و گفته که مالک جدید پیدا کنید.

وی در خصوص شرایط مالی سپیدرود رشت گفت: شرایط مالی تیم به گونه‌ای است که سرمربی تیم پول را بین بازیکنان تقسیم می‌کرد هیچ جای دنیا اینطور نبوده که سرمربی پول را بین بازیکنان تقسیم کند البته با تعیین مالک در اواخر فصل گذشته از نظر استراتژیک و باشگاهی بهتر شده بودیم، اما از نظر مالی وضعیت مانند گذشته بود.

وی درباره علی کریمی گفت: از وقتی علی آقا به تیم آمد سطح تیم بالا رفت و شخصیت تیم لیگ برتری را حس کردیم. کریمی شرایط باشگاه را تغییر داد و فکر می‌کنم تنها کسی که می‌تواند با این شرایط به تیم کمک کند علی کریمی است، چون هواداران و بازیکنان او را می‌خواهند.

وی درباره نحوه انتخاب دست نشان اظهار داشت:از طریق رسانه‌ها مسئله را شنیدم و اطلاع زیادی در این مورد ندارم. فقط برای خودم جای سوال است چگونه وقتی با سرمربی قبلی تسویه حساب نکرده‌اند با سرمربی جدید قرارداد بسته‌اند؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم ۱۸ یا ۱۹ بازیکن قراردادشان تمام شده است٬ برای اینکه قراردادشان یکساله بوده و با این وضعیت زمان را از دست می‌دهیم. امیدوارم هر چه زودتر مالک انتخاب شود و وضعیت مشخص شود. فرقی هم نمی‌کند من در تیم باشم یا نباشم، مهم دل هواداران سپیدرود و نتیجه گرفتن تیم خواهد بود. حیف است بعد آن همه زحمت تیم دوباره سقوط کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3