ورزشکار 3
ورزشکار 3
سهراب بختیاری زاده:
بازیکن سابق استقلال گفت: در صورت قطعی شدن جدایی تیام از استقلال، مسئولین این تیم باید در خط حمله بازیکنی بگیرند که در حد و اندازه‌های او باشد.

استقلال باید بازیکنی در حد «تیام» بگیردبه گزارش “ورزشکار ۳“، ماندن یا نماندن مامه تیام در استقلال سوالی است که روز به روز با نا امیدی بیشتری بین استقلالی‌ها طرح می شود و هر روز که می‌گذرد تیام قدری از آبی‌ها دور می‌شود. حالا مدیران این مجموعه باید کم کم خود را آماده جذب جانشین این بازیکن سنگالی نمایند و از آنجایی که تیام سطح توقع را در این تیم خیلی بالا برده، کار مدیران این باشگاه برای جذب یک بازیکن خارجی سخت است.

سهراب بختیاری زاده در این خصوص گفت: تیام بازیکنی فراتر از فوتبال ایران و حتی آسیا نشان داد و توان گلزنی و چارچوب شناسی او در سطح آسیا بی نظیر است. قطعا اگر او در این تیم بماند استقلال از شانس خوبی برای قهرمانی در آسیا بهره می برد اما در غیر این صورت کار سخت می‌شود.

وی افزود: من خودم تصور نمی‌کردم که تیام قصد جدایی از استقلال را داشته باشد. چرا که به نظر می‌رسید او در این فضا راحت زندگی می‌کند و از محیط استقلال و هوادارانش لذت می‌برد. اما به نظر می‌رسد که دلارهای عربی نظر او را نسبت به این مسائل تغییر داده است.

پیشکسوت آبی‌ها بیان داشت: اگر جدایی تیام از این تیم قطعی شود آنگاه کار مدیران استقلال بسیار سخت می‌شود چون باید یک بازیکن در حد و اندازه او را جذب کنند. لذا مدیران این مجموعه نباید نا امید باشند و باید تا روزی که تیام قرارداد جدیدی را منعقد نکرده تلاش خود را برای حفظ این بازیکن نخبه انجام دهند.

مدافع پیشین آبی پوشان تصریح کرد: از شفر برای فصل بعد فقط انتظار قهرمانی می‌رود و در اختیار داشتن مهاجمی مثل تیام یکی از ابزارهای قهرمانی است.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3