ورزشکار 3
ورزشکار 3
مالک جدید تراکتورسازی تبریز اعلام کرد این باشگاه در حال مذاکره با چند سرمربی بزرگ خارجی است.

مالک جدید تراکتورسازی: بازیکنانی بگیریم که مانندشان به ایران نیامده است!به گزارش “ورزشکار ۳“، محمدرضا زنوزی در مورد خرید امتیاز باشگاه تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: من درخواست مسئولان و هواداران عزیز تراکتورسازی را اجابت کردم و به این باشگاه آمدم تا به‌عنوان یک هوادار نماینده آنها در تراکتورسازی باشم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا صددرصد سهام باشگاه تراکتورسازی را خریداری کرده است؟»، تصریح کرد: بله صددرصد سهام باشگاه به من واگذار شده است و امضا مربوطه هم زده شده و اکنون مراحل انتقال طی می‌شود.

مالک جدید باشگاه تراکتورسازی تبریز در مورد انتخاب سرمربی برای این تیم گفت: ما حدوداً ۱۰ روز است که کارمان را شروع کرده‌ایم. در این رابطه گزینه‌های خارجی مختلفی را هم بررسی و با چند گزینه به صورت نامحسوس صحبت کرده‌ایم. مذاکرات را هم به صورت شفاف و رسمی دنبال می‌کنیم و می‌خواهیم هر چه زودتر یک مربی بزرگ اهل اروپا یا آمریکای جنوبی را انتخاب و معرفی کنیم. از طرفی برای اینکه به کارمان سرعت دهیم و اینکه می‌خواهیم تیم را سریع‌تر ببندیم و تمرینات را شروع کنیم، با دو الی سه سرمربی داخلی هم صحبت کرده‌ایم تا به کادرفنی ما اضافه شوند و تمرینات را شروع کنند و بعد هم زیر نظر سرمربی بزرگ مدنظرمان جزو کادرفنی تراکتورسازی کار کنند. در هر صورت امیدوارم بتوانیم هر چه سریع‌تر یک تیم خوب و در خور شأن هواداران تراکتورسازی ببندیم.

زنوزی در مورد جذب بازیکنان جدید تیم تراکتورسازی نیز تصریح کرد: در این مورد تصمیم ما این است که بهترین و شایسته‌ترین بازیکنان را برای تیم‌مان جذب کنیم. ضمن اینکه سه بازیکن طراز اول خارجی را هم به خدمت خواهیم گرفت، بازیکنانی که تاکنون بازیکنی با کیفیت آنها به ایران نیامده است. بازیکن بومی یا غیربومی هم ندارد. ما می‌خواهیم امسال تیمی را برای قهرمانی در لیگ برتر آماده کنیم و سال بعد هم در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم. همان‌طور که گفتم در فصل پیش‌رو هدف ما قهرمانی در لیگ برتر است.

وی درباره برنامه دراز مدتش برای باشگاه تراکتورسازی خاطر نشان کرد: ما باید به فوتبال به چشم یک صنعت نگاه کنیم. الان دنیا این رشته را اقتصادی نگاه می‌کند و به همین دلیل نظر من این است که تراکتورسازی را اقتصادی کنم. در برنامه میان مدت هم قصد داریم سهام این باشگاه را وارد بورس اوراق بهادار کنیم و در آنجا این سهام را به هواداران واگذار کنیم تا صنعت فوتبال به‌عنوان یک درآمد برای هواداران باشد.

«آیا نام باشگاه تراکتورسازی تغییر خواهد کرد؟»، مالک باشگاه تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش گفت: به نظر من خیر، اما اگر هواداران بخواهند این اتفاق هم خواهد افتاد. این تیم برای هواداران تراکتورسازی است و هر طوری که آنها بخواهند عمل خواهد شد.

زنوزی در پایان در مورد محل برگزاری دیدارهای خانگی تیم فوتبال تراکتورسازی در لیگ برتر یادآور شد: خوشبختانه امکانات خوبی در مجموعه باشگاه بنیان دیزل وجود دارد و می‌توانیم از آن استفاده کنیم. اینکه کجا بازی‌ها را برگزار کنیم، بستگی به هواداران دارد و استقبال آنها از بازی‌های ما. البته تصور می‌کنم ورزشگاه بنیان دیزل ظرفیت کافی را برای میزبانی بازی‌های تراکتورسازی ندارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3