ورزشکار 3
ورزشکار 3
مالک باشگاه نساجی قائمشهر گفت:‌ تا امروز به احترام روح پاک فوتبال و البته به توصیه فدراسیون فوتبال در مواجهه با تمام بی‌احترامی‌ها و تهمت‌های ناروا سکوت کردیم، اما دیگر کافیست.

سکوت نساجی درباره ماجرای تبانی شکستبه گزارش “ورزشکار ۳“، به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، فرهاد صنیعی‌فر مالک باشگاه نساجی قائمشهر با اشاره به شیطنت‌های اخیر پس از صعود نساجی قائمشهر به لیگ برتر اظهار داشت: تا به امروز به احترام روح پاک فوتبال، آرامش استان مازندران، جلوگیری از درگیری و تنش میان دو شهر همسایه و البته به توصیه فدراسیون فوتبال در مواجهه با تمام بی‌احترامی‌ها و تهمت‌های ناروا سکوت کردیم، اما دیگر کافیست.

وی ادامه داد: سیاست باشگاه نساجی احترام به تمامی افراد بوده است، اما از امروز هشدار می‌دهیم هر شخص حقیقی و حقوقی، رسانه‌های نوشتاری، دیداری و شنیداری و حتی مجازی که به نشر یا بازنشر اکاذیب ولو در قالب بیانیه فلان باشگاه یا مصاحبه بهمان شخص پرداخته و بدون سند و مدرک باعث آزرده خاطر شدن مردم شریف قائمشهر و استان مازندران شوند یا بخواهند صعود شرافتمندانه و مقتدرانه تیم محبوب مازندران را لوث کنند، برخلاف میل باطنی به اتهام افترا و نشر اکاذیب تحت تعقیب قانونی قرار خواهیم داد.

مالک باشگاه نساجی قائمشهر یادآور شد: بار دیگر تأکید می‌کنم به همه دوستان رسانه‌ای احترام زیادی می‌گذاریم و معتقدیم این عزیزان یار و یاور فوتبال و ورزش کشور هستند، اما روی صحبتم با کسانی است که حدود یک ماه پس از صعود شایسته نساجی مازندران غرض‌ورزی کرده و گویی نمی‌خواهند از این رویه خود دست بردارند. به این دسته از دوستان هم هشدار می‌دهم به خاطر دفاع از حقوق هواداراون پر شمار نساجی و قطره قطره عرق‌هایی که اعضای تیم نساجی ریخته‌اند و برخی دیگر نریخته‌اند و دنبال مفت‌بری هستند، هر گونه شیطنتی را از طریق مراجع قانونی پیگیری و کوتاه هم نخواهیم آمد.

صنیعی‌فر خاطرنشان کرد: با کمک و برنامه‌ریزی علی امیری و جواد نکونام کارها را بدون هیاهو و سر و صدا در فصل نقل‌و‌انتقالات پیش می‌بریم و همین‌جا به هواداران نساجی در قائمشهر و سراسر مازندران قول می‌دهم فصلی خوب و خاطره‌انگیز را رقم زده و از اعتبار فوتبال استان در لیگ برتر به خوبی دفاع کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3