ورزشکار 3
ورزشکار 3
مهدی طارمی در تازه‌ترین جنجال خود با سرپرست پرسپولیس درگیری لفظی پیدا و او را تهدید کرد.

جنجال جدید طارمی با تهدید سرپرست پرسپولیسبه گزارش “ورزشکار سه“، مهدی طارمی از زمان حضورش در پرسپولیس کم حاشیه نداشته و هر از چند گاهی با رفتار و سخن خود به تیتر رسانه‌ها تبدیل می‌شود.

طارمی این فصل پس از ناکامی در لژیونر شدن، بارها علیه مدیریت پرسپولیس مصاحبه کرد که البته با عدم همراهی مردم و سکوت مدیران این باشگاه، تیم هنوز به حاشیه نرفته است.

اما دیروز در تمرینات پرسپولیس مهاجم پرسپولیس جنجال تازه‌ای آفرید. طارمی قصد داشت دو کودک خردسال را با خود به محل تمرین ببرد که با مخالفت حراست ورزشگاه شهید کاظمی مواجه شد. همین موضوع باعث شد تا او عصبانیت خود را بر سر محمود خوردبین سرپرست خوشنام و پیشکسوت پرسپولیس خالی و حتی او را تهدید کند.

خوردبین که بارها به طارمی تذکر داده تا در حضور اصحاب رسانه و هواداران صدای خود را بالا نبرد، اما باز هم شاهد این ماجرا بود و این بار طارمی با تهدید خطاب به خود او گفت: «به من چه ربطی دارد خبرنگاران و عکاسان اینجا هستند. چرا اجازه نمی‌دهید میهمان‌های من به ورزشگاه بیایند. این همه آدم کنار زمین است. از فردا اگر کسی را کنار زمین ببینم من می‌دانم و شما.»

این بی‌احترامی به پیشکسوت آنقدر زشت و زننده بود که محسن مسلمان دست طارمی را گرفت و به گوشه‌ای برد اما بازهم او در حین رفتن با کوبیدن بطری آب به زمین عصبانیت خود را نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3