ورزشکار 3
ورزشکار 3
مدیرعامل عامل باشگاه استقلال طی نشستی که در ترکیه با مدیر برنامه‌های تیام داشت پیشنهاد ویژه‌ای به منظور راضی کردن این مهاجم ارائه داد.

بسته پیشنهادی استقلال برای راضی کردن تیامبه گزارش “ورزشکار ۳“، هرچند در اواخر فصل و بعد از اتمام فصل زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی تیام از استقلال به گوش می‌رسید، اما این اخبار خیلی جدی گرفته نشد و کمتر کسی فکرش را می‌کرد که جدایی مهاجم سنگالی از آبی پوشان تا این میزان جدی باشد.

سیدرضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال به منظور راضی کردن تیام برای ادامه همکاری با این باشگاه ناچار شد راهی ترکیه شود که در این نشست با وجود همه هماهنگی‌هایی که بعمل آمده بود، تیام شخصا شرکت نکرد و مدیربرنامه‌های وی تنهایی مورد مذاکره سیدرضا افتخاری قرار گرفت.

افتخاری که همه توانش را برای حفظ تیام و تمکین از خواسته هواداران به کار گرفته است، در این نشست به عنوان آخرین تیر ترکش بسته پیشنهادی‌اش را به مدیر برنامه‌های مامه تیام ارائه داد. پیشنهادی که لااقل باعث شد توافق تیام با باشگاه‌های عربی که خواهان وی هستند را به تعویق بیندازد.

در بسته پیشنهادی استقلال دستمزدی به مراتب بالاتر از دستمزد فصل گذشته تیام پیشنهاد شد ضمن این که برای این بازیکن پاداش هایی ویژه در صورت غلبه استقلال بر السد و متعاقب آن راهیابی این تیم به فینال آسیا در نظر گرفته شده است.

تیام و مدیر برنامه‌هایش این پیشنهادات را هم گرفته‌اند و قرار است نظر نهایی خود را به زودی به مدیران این باشگاه بدهند. هرچند به نظر نمی‌رسد استقلالی‌ها از شانس زیادی برای در اختیار داشتن دوباره تیام برخوردار باشند، اما آنها امیدوار به پاسخ مثبت مهاجم سنگالی شان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3