ورزشکار 3
ورزشکار 3
مربی سابق پرسپولیس:
ناصرابراهیمی گفت: «با توجه به شناختی که از طارمی دارم معتقدم او الان شرایط روحی خوبی ندارد.»

مشکل طارمی روحی و روانی استبه گزارش “ورزشکار سه“، ناصر ابراهیمی مربی سابق پرسپولیس درباره عملکرد این تیم در فصل جدید رقابت های لیگ برتر گفت: «به نظر من پرسپولیس در حال حاضر تیم بهتری نسبت به سایر تیم ها است.»

او اما در ادامه گفت: «البته یکی دو بازیکن پرسپولیس مانند مهدی طارمی هنوز آماده نیستند. من این بچه را خوب می شناسم.»
ابراهیمی در این باره افزود: «۷ سال پیش که پدر مهدی طارمی در بوشهر دستیار من بود احساس کردم مهدی بازیکن مستعد و خوبی است و او را به مربی تیم ملی جوانان معرفی کردم اما او را از تیم ملی خط زدند.»

او با اشاره به شرایط امروز مهدی طارمی در پرسپولیس اضافه کرد: «من او را خوب می شناسم و می فهمم که مساله او فنی نیست و بلکه مشکل او روحی و روانی است. من این را از نگاه و چهره اش می فهمم و صددرصد مطمئنم که او شرایط روحی خوبی ندارد.»

ناصر ابراهیمی درباره مشکلات مهاجم سرشناس پرسپولیس گفت: «مشکلات مالی اینروزها خیلی تاثیرگذارند. پول بازیکنان را کامل نمی دهند. خود من از باشگااه پرسپولیس ۱۵ سال است که ۴۰ میلیون طلب دارم اما آنرا بخشیدم. چرا که به من می گفتند باید از کسی که با ما قرارداد بسته پول بگیریم و من هم باید بروم از آقای خطیب خدابیامرز طلبم را بگیرم.»

او که سالها دستیار علی پروین در پرسپولیس و تیم ملی بوده درباره مدیریت کردن چنین شرایطی هم گفت: « هرچیزی زمان خودش را دارد. در دورانی که من فوتبال بازی می کردم کمتر کسی تلفن داشت یا تا ده سال پیش کسی موبایل هم نداشت اما الان شرایط زندگی عوض شده و فضای مجازی و تکنولوژی همه جا را گرفته است.»

ابراهیمی در ادامه گفت: «امروز دیگر کسی یادی از ناصر ابراهیمی ها ، حسن حبیبی ها و ابوطالب ها نمی کند. من خودم در سالهای ابتدایی انقلاب از طرف آقای مهاجرانی پیشنهاد داشتم که در تیم ملی امارات کار کنم اما گفتم تیم ملی کشورم را در آن دوران که جنگ هم بود تنها نمی گذارم. بازیکن آن زمان ماهی هزارتومان می گرفت و مربیان ماهی سه هزارتومان. پولی که نه می شد با آن خانه خرید و نه اتومبیل…به قول فرشاد پیوس شاید ما بیست سال زود بدنیا آمدیم.»

ناصر ابراهیمی که سابقه بازی در تیم استقلال( تاج سابق) را دارد درباره شرایط لیگ برتر و نمایش استقلال در دوبازی ابتدایی هم گفت: «بازی ها تازه شروع شده و برای قضاوت زود است.سپاهان هم این هفته ۴ گل از پدیده مشهد خورد و این اتفاقات در بازی های اول فصل رخ می دهد.»

او با اشاره به بازی استقلال هم گفت: «پاسکاری استقلالی ها در بازی دومشان به نظر من عالی بود اما این تیم برنامه ای برای رسیدن به محوطه جریمه نداشت. شما اگر به پرسپولیس نگاه کنید خواهید دید که علاوه بر هجوم از کناره ها این تیم روی عمق هم کار می کند و به همین دلیل بازیهایش هجومی از آب در می آید.»

ابراهیمی که یکی از مربیان بازیکن ساز فوتبال ایران است و بسیاری از ستاره های فوتبال ایران زمانی زیر نظر او تمرین و بازی کرده اند درباره مهدی قائدی ستاره جوان استقلال هم گفت: «مهدی قائدی پدیده است و دست منصوریان درد نکند که به این بازیکن جوان میدان داد. من خودم طرفدار این کار هستم و امیرقلعه نویی را وقتی هفده ساله بود بازی دادم. بازیکنانی مثل آندرانیک تیموریان و مهدی طارمی هم همینطور که بعدها هرکدام ستاره بزرگی شدند.»

مربی سالهای قبل تیم ملی ایران همچنین افزود: «اما یک موضوعی هست و آن مراقبت و نوع برخورد با این پدیده ها است. به قول علی پروین بازیکنان فوتبال با دمپایی می آیند و با بی ام و می روند. امیدوارم منصوریان هم کمک کند تا قائدی ظرفیت بزرگ شدن را پیدا کند.»

ابراهیمی درباره علیرضا منصوریان هم گفت: «منصوریان یک مربی خوب و پرانرژی و با احساس است که من را خیلی یاد خودم می اندازد. او هم مثل من همیشه کنار خط می ایستد و همراه تیمش است. معتقدم منصوریان می تواند با استقلال به موفقیت برسد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3