ورزشکار 3
ورزشکار 3
هیات مدیره باشگاه استقلال اوضاع خوبی ندارد و احتمال تغییر در آن بالا است.

احتمال جدایی "افتخاری" از هیات مدیره استقلالبه گزارش “ورزشکار سه“، به نظر می‌رسید با تغییر هیات مدیره استقلال و جدایی و برکناری جهانیان، معینی و… بالاخره هیات مدیره استقلال به ثبات رسیده و اختلافات در این باشگاه فروکش کند اما گویا اوضاع بد‌تر از فصل قبل شده است.

این بار اختلاف شدید رییس هیات مدیره این باشگاه با افتخاری و توفیقی بر سر مبلغ قرارداد‌ها و عدم شفافیت در پرداخت‌ها باعث تشدید اختلاف در باشگاه استقلال شده است. اتفاقی که احتمال خروج قریب از هیات مدیره باشگاه استقلال را بالا می‌برد.

با این حال یک اتفاق دیگر هم وجود دارد و آن این است که به جای قریب این افتخاری یا شاید هم توفیقی باشند که از هیات مدیره استقلال خارج می‌شوند.

با توجه به اتفاقات سپری شده در باشگاه استقلال احتمال اینکه قریب به عنوان رییس هیات مدیره تصمیم به برکناری افتخاری بگیرد زیاد است. مخصوصا اینکه استقلال علیرغم ریخت و پاش در نقل و انتقالات هنوز نتوانسته در این دو هفته به برتری برسد.

به هر حال شرایطی که در هیات مدیره استقلال سپری می‌شود احتمالا خارج شدن برخی از اعضای هیات مدیره این باشگاه را بالا می‌برد. شاید قریب و شاید افتخاری، به هر حال یکی از استقلال جدا خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3