ورزشکار 3
ورزشکار 3
  • کد خبر: 16318
  • گروه : ویژه ها
  • تاریخ انتشار: 25th می 2018
رونالدینیو بر منتشر شده در رسانه‌ها مبنی بر ازدواج همزمانش با دو نفر را تکذیب کرد.

ماجرای ازدواج همزمان رونالدینیو با دو دختربه گزارش “ورزشکار ۳“، دیروز خبری منتشر شد که رونالدینیو قصد دارد در یک مراسم، به طور همزمان با دو نفر ازدواج کند اما این شماره ۱۰ سابق بارسلونا، چنین چیزی را تکذیب کرد.

رونالدینیو با رد خبر ازدواج همزمانش با پرسیلا کوئلو و بیتریز سوزا، در گفت و گو با SporTV اظهار داشت: این بزرگترین دروغِ ممکن است!

در خبری که دیروز دست به دست در رسانه ها می چرخید آمده بود: رونالدینیو در مراسمی کاملا خصوصی، قصد دارد با دو نفر ازدواج کند. در برزیل طبق قانون، دو همسری جرم شناخته می شود و تا شش سال زندان برای افراد به همراه دارد برای همین روز و محل دقیق این مراسم مشخص نیست؛ تعداد میهمان ها بسیار محدود است و فقط دوستان صمیمی دعوت شده اند. آنها سپس به زندگی خود در کالیفرنیا ادامه می دهند. بسیاری از اعضای خانواده رونالدینیو با این کار او موافق نیستند و خواهرش اعلام کرده به جشن او نخواهد رفت. رونالدینیو با این عمل، محدودیت زیادی برای خود ایجاد می کند چراکه اگر به طور همزمان و رسمی، مشخصات هر دو همسرش در کارت شناسایی او ثبت شود، وی برای بازگشت به خاک برزیل دچار مشکل خواهد شد.

ماجرای ازدواج همزمان رونالدینیو با دو دختر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3