ورزشکار 3
ورزشکار 3
باشگاه بارسلونا که پس از فروش نیمار برای خرید ستاره برزیلی لیورپول مصرتر شده، پیشنهاد 120 میلیون پوندی را ارائه کرده است.

آیا بارسلونا می‌تواند کوتینیو را جذب کند؟به گزارش “ورزشکار سه“، بارسلونا با فروش نیمار به ارزش ۲۲۲ میلیون یورو یا ۱۹۸ میلیون پوند، برای جذب ستاره‌های دنیا تلاش می‌کند.

گزینه‌های زیادی از طریق رسانه‌ها دنیا مطرح شده که هیچکدام رنگ واقعیت نگرفته است. رسانه‌ها که امروز کارشان شایعه پراکنی بوده بیش از همه انتقال دیبالا، دمبله و یا کوتینیو را باور دارند.

مطبوعات ایتالیایی از انتقال ۱۲۰ میلیون یورویی دیبالا سخن می‌گویند. عده‌ای از توافق شخصی دمبله با بارسا و اکنون رسانه انگلیسی دیلی استار از پیشنهاد عجیب کاتالان‌ها پرده برمی‌دارد.

دیلی استار نوشته که پس از شروع این مذاکره با رقم ۷۲ میلیون پوند، حالا بارسلونا که درهای آنفیلد را بسته می‌بیند تمام توانش را گذاشته تا با رقم ۱۲۰ میلیون پوند، کوتینیو را به اسپانیا بیاورد.

گرچه بارها کلوپ به انواع مختلفی اظهار داشته که فیلیپه به هیچ وجه فروشی نیست اما برخی هنوز امید دارند که سران باشگاه با پول زیاد راضی شوند.

قرمزها نیز که شب گذشته آخرین بازی دوستانه خود را با بیلبائو در دابلین ایرلند برگزار کردند، به دلیل مصدومیت جزیی کوتینیو را به همراه خود نبرده تا دست‌مایه شایعات فراهم شود.

روز شنبه نیز لیورپول اولین دیدار خود را در لیگ جزیره برگزار می‌کند و این سوال پیش می‌آید که لیورپول که برای قهرمانی خود را آماده کرده آیا در این زمان کم برای پیدا کردن جانشین بهترین ستاره خود را می‌فروشد!؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3