ورزشکار 3
ورزشکار 3
سرمربی تیم فوتبال استقلال لیست ورودی و خروجی استقلال را تنظیم كرده و در اختیار باشگاه قرار داده است.

کدام بازیکنان در لیست فروش استقلال هستند؟به گزارش “ورزشکار ۳“، شفر دیروز در نشست هم‌اندیشی مربیان لیگ برتری با سازمان لیگ برتر خطاب به خبرنگاران گفت كه لیست ورودی و خروجی استقلال را تنظیم كرده و در اختیار باشگاه قرار داده است.

به نظر می‌رسد برای نیم‌فصل نخست داریوش شجاعیان به دلیل مصدومیت از لیست استقلال خارج می‌شود و در تعطیلات زمستانی دوباره وارد لیست استقلال می‌شود. بازگشت محسن كریمی به لیست استقلال هم منوط به این خواهد بود كه كادر پزشكی استقلال در این‌باره اظهارنظر صریحی داشته باشد.

میلاد زكی‌پور و بهنام برزای باید در تیم‌های جدیدی فوتبال خود را دنبال كنند. شفر برای این دو بازیكن آرزوی موفقیت كرده و معتقد است این دو در فضای جدید كارایی بیشتری خواهند داشت.

شفر به جای پادوانی یك مدافع میانی به خدمت خواهد گرفت. البته پادوانی گفته نیت ندارد مربی استقلال شود و می‌خواهد فوتبال خود را دنبال كند.

چند بازیكن هم تصمیم به ترك استقلال گرفته‌اند مثل امید نورافكن. در صورتی كه جدایی این بازیكن محرز شود، استقلال دو بازیكن در جناح چپ به خدمت خواهد گرفت. یكی به جای امید نورافكن و یكی به جای میلاد زكی‌پور.

تیام بازیكنی است كه شفر روی حفظ او تأكید زیادی دارد و اگر باشگاه موفق به حفظ این بازیكن نشود، بازیكن خارجی دیگری جایگزین او خواهد شد.

لیست خرید استقلال هم پررنگ است اما هنوز خبر دقیقی از لیست خرید استقلال به بیرون درز پیدا نكرده است. گفته می‌شود در لیست فروش استقلال هم یكی، دو بازیكن دیگر هم قرار دارند كه شاید یكی از آنها از باتجربه‌های تیم باشد. همچنین این احتمال وجود دارد سیدحسین حسینی شاگرد امیر قلعه‌نویی در سپاهان شود چراكه معتقد است نیمكت‌نشینی در استقلال او را از تیم ملی دور خواهد كرد. كما اینكه اخیراً هم نیمكت‌نشینی در استقلال موجب شد او شانس همراهی تیم ملی را در جام جهانی‌ از دست بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3