ورزشکار 3
ورزشکار 3
شاید تیام به خاطر علاقه به زندگی در تهران و همچنین تیم استقلال و طرفدارانش در جمع آبی‌ها بماند اما اگر رفت استقلال نباید شوک‌زده شود.

تیام از استقلال می‌رود؛ مثل کاوه رضاییبه گزارش “ورزشکار ۳“، خبر عقد قرارداد مامه تیام با باشگاه الکویت تکذیب شد. این تکذیب از سوی باشگاه استقلال صورت گرفت. طبیعی است استقلال موافق نشر چنین خبرهایی نباشد چرا که یک فصل دیگر با این بازیکن قرارداد مشروط دارد و علاقه‌مند است همچنان از وجود این مهاجم ششدانگ بهره ببرد.

اما یک واقعیت مهم در مورد این بازیکن وجود دارد. تیام می‌تواند با پرداخت ۲۰۰ هزار دلار از استقلال جدا شود. مبلغ پیشنهادی باشگاه استقلال به این بازیکن برای تمدید قرارداد ۷۰۰ هزار دلار بوده در حالی که این مهاجم پیشنهاد ۴ میلیون دلاری برای تمدید قرارداد به مدت دو فصل دارد، آن هم از سوی باشگاه الهلال عربستان.

شاید هر بازیکن دیگری هم جای تیام باشد پیشنهاد ۴ میلیون دلاری برای دو فصل را به پیشنهاد ۷۰۰ هزار دلاری برای یک فصل ترجیح دهد به خصوص که الهلال هم در عربستان تیم پرطرفداری است و از همه مهم‌تر در لیگ قهرمانان آسیا تیم مهم و پرافتخاری به شمار می‌رود.

البته این یک روی سکه است. شاید تیام به خاطر علاقه به زندگی در تهران و همچنین تیم استقلال و طرفدارانش در جمع آبی‌ها بماند اما اگر رفت استقلال نباید شوک‌زده شود. درست همانند کاوه رضایی که در ابتدای فصل اخیر استقلال را ترک کرد و باشگاه به جای کنار آمدن با این واقعیت تلخ تا مدت‌ها به دنبال این بود که چرا کاوه قراردادش را تمدید نکرد و یکی از مدیران استقلال هم از فرط ناراحتی به این مهاجم لقب اروپا ندیده را داد!

هر لحظه امکان جدایی تیام از استقلال وجود دارد، درست مثل کاوه رضایی. استقلال باید پلن بعد از جدایی تیام را از هم‌اکنون برای خود تعریف کند تا با رفتن این بازیکن دچار سرخوردگی نشود!

و یک حرف تکراری؛ استقلال نباید متکی به یک بازیکن باشد.

منبع: خبرورزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3