ورزشکار 3
ورزشکار 3
جبهه‌ای علیه تیم‌های استقلال و پرسپولیس از سوی دیگر تیم‌های حاضر در لیگ برتر در حال شكل‌‌گیری است كه البته غیر‌حرفه‌ای است و هیچ كمكی به فوتبال باشگاهی نمی‌كند.

استقلال و پرسپوليس در ليست تحريم!به گزارش “ورزشکار ۳“، بعد از اینكه تیم ذوب‌آهن اعلام كرد به هیچ یك از تیم‌های ایرانی بازیكن نخواهد فروخت! تیم سایپا هم اعلام كرد مهدی ترابی را به تیم‌های استقلال و پرسپولیس نخواهد داد.

تیم‌ها به گونه‌ای در مورد استقلال و پرسپولیس حرف می‌زنند كه گویی این دو تیم در لیست تحریم قرار دارند! البته تیم پرسپولیس براساس رأی صادره از سوی فیفا فعلاً حق جذب بازیكن ندارد مگر اینكه این رأی از سوی دادگاه تجدید نظر ورزش نقض شود.

پرسپولیس یكی، دو بازیكن تیم ذوب‌آهن را در تیررس قرار داده. از جمله مرتضی تبریزی مهاجم بلندقامت این تیم كه برانكو روی جذب او اصرار ویژه‌ای دارد. مهدی ترابی هم پیش از این در لیست خرید تیم پرسپولیس قرار گرفته بود كه باشگاه سایپا در پاسخ به همتای تهرانی خود اعلام كرد مهدی ترابی فروختنی نیست مگر اینكه مورد توجه یكی از تیم‌های خارجی قرار بگیرد.

رویه‌ای كه تیم‌های شاخص برای فروش بازیكن خود به تیم‌های استقلال و پرسپولیس در نظر گرفته‌اند رویه منطقی به نظر نمی‌رسد. تبادل بازیكن بین تیم‌های كوچك و بزرگ در فوتبال حرفه‌ای كاملاً طبیعی است و اگر مانعی بر سر راه قرار بگیرد فوتبال باشگاهی و در نهایت فوتبال ملی آسیب می‌بیند چون بازیكن دوست دارد به تیم‌های بزرگ‌تر و پرتماشاگر‌تر برود. البته كه حضور مهدی ترابی و یا مرتضی تبریزی در تیم‌های خارجی حق طبیعی آنها و باشگاه‌هایشان است اما در صورتی كه نتوانستند به تیم‌های خارجی بروند جلوگیری از حضورشان در تیم استقلال یا پرسپولیس یك تصمیم غیرمنطقی است.

این نكته را هم باید مد نظر قرار داد و آن اینكه نمی‌توان بازیكنی را به زور در تیمی نگه داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3