ورزشکار 3
ورزشکار 3
مهاجم سنگالی استقلال با پایان یافتن قرارداد 6 ماهه اش، به دنبال راهی برای جدایی از این باشگاه و توافق با مشتریان دیگر خود است.

دردسر بزرگ استقلال در صورت جدایی تیامبه گزارش “ورزشکار ۳“، مامه تیام قول داده که برای تمدیدقرارداد، پیشنهاد استقلال را مجددا بررسی کند اما در حال حاضر و طبق ادعای نزدیکانش، در یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به سر می برد تا به مذاکره با سایر باشگاه ها و بررسی پیشنهادات دیگرش بپردازد.

یکی از این پیشنهادات از باشگاه الهلال عربستان و با مبلغ ۴ میلیون دلار است که برای این بازیکن، پول هنگفتی را در پی خواهد داشت و در واقع ۴ و نیم برابر پیشنهاد باشگاه استقلال خواهد بود! با این حساب اگر به هر دلیلی تیام از باشگاه استقلال جدا شود، آبی پوشان برای پر کردن جای خالی این بازیکن، هیچ آلترناتیوی ندارند و مشخص نیست چه کسی را در لیست فصل آینده شان قرار است جانشین تیام کنند؟

این در حالی است که هواداران استقلال خواهان ادامه فعالیت تیام به عنوان بهترین مهاجم تیم شان در فصل آینده هم هستند ولی مدیران باشگاه در زمان انتقال این بازیکن به استقلال، قرارداد کوتاه مدت با او به ثبت رساندند وحالا با مشکل بسیار بزرگی برای حفظ او مواجه شده اند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3