ورزشکار 3
ورزشکار 3
باواریایی‌ها با برتری در ضربات پنالتی، فاتح سوپرکاپ آلمان شدند.

نتیجه بازی بایرن مونیخ و دورتموند در سوپرکاپ آلمانبه گزارش “ورزشکار سه“، شب گذشته در بازی سوپرکاپ آلمان تیم های دورتموند و بایرن مونیخ در وستفالن به مصاف هم رفتند که در پایان، بایرن مونیخ موفق شد تا حریف قدرتمند خود را در ضربات پنالتی شکست داده و قهرمان سوپرکاپ آلمان شود.

 

گزارش بازی بایرن مونیخ و دورتموند

بازی طوفانی آغاز شد و کریستین پولیشیچ در دقیقه ۱۲ در یک موقعیت تک به تک با اولرایش، دروازه وی را باز کرد تا زنبورها ۱-۰ پیش بیفتند. دقایقی بعد فرانک ریبری فرصت مهمی داشت که ضربه او حاصلی نداشت. دقیقه ۱۸ با همکاری خوب کیمیش، لواندوفسکی توانست تا در دهانه دروازه دورتموند، توپ را تبدیل به گل کند و بازی به تساوی کشیده شد. در ادامه هر دو تیم به فرصت هایی دست یافتند اما ضربات داهود و کاسترو از دورتموند و ویدال و ریبری از بایرن، ثمری نداشت تا نیمه اول همچنان با تساوی ۱-۱ دنبال شود. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم، فرانک ریبری در دقیقه ۵۵ با از پیش رو برداشتن چند بازیکن، موثر ظاهر شد اما فرصت وی به گل تبدیل نشد. در دقیقه ۶۰ مارتینز مصدوم شد و جایش را به زوله جوان داد. در دقیقه ۶۶ بایرن مونیخ فرصت مهمی توسط تولیسو داشت اما ضربه چیپ وی برای مغلوب کردن بورکی خوب نبود. مولر در دقیقه ۷۰ جایش را به کومان داد. یک دقیقه بعد، روی پاس خوب دمبله، اوبامیانگ موفق شد تا با ضربه ای دقیق حساب کار را ۲-۱ کند. در دقیقه ۷۵ ضربه آزاد نوری شاهین توسط اولرایش مهار شد. دو دقیقه بعد پاسلاک به جای زاگادو که با کارت زرد جریمه شده بود به میدان آمد. فشار بایرن مونیخ بیشتر شد اما سوکراتیس به خوبی خطرها را دفع می کرد. در ادامه تولیسو جایش را به سانچز داد. در دقیقه ۸۸ بایرن مونیخ به گلی جالب رسید، سانتر رودی با ضربه سر زوله همراه شد اما ضربه وی به تیر خورد، در ادامه با زیرکی کیمیش، پیشچک توپ سرگردان را وارد دروازه خودی کرد! سپس ویدال مصدوم شد و برای مداوا به بیرون زمین منتقل شد. در دقیقه ۹۲ شوت از راه کومان، توسط بورکی مهار شد.

 

نتیجه بازی بایرن و دورتموند

در ضربات پنالتی، این بایرن مونیخ بود که توانست پیروز میدان و فاتح سوپرکاپ آلمان شود.

بایرن مونیخ ۲ – ۲ دورتموند

پنالتی (۵ – ۴)

یک پاسخ به “نتیجه بازی بایرن مونیخ و دورتموند در سوپرکاپ آلمان”

  1. […] نتیجه بازی بایرن مونیخ و دورتموند، در وقت‌های قانونی دو بر دو مساوی شد اما در ضیافت پنالتی‌ها، بایرن مونیخ موفق شد با برتری مقابل دورتموند فاتح سوپرکاپ آلمان شود. […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3