ورزشکار 3
ورزشکار 3
فرشاد احمدزاده در حال حاضر پیشنهادی از الخور قطر دارد و ظاهرا می‌خواهد کمال کامیابی‌نیا را هم با خود به این تیم ببرد.

10 و 11 پرسپولیس در یک تیم قطریبه گزارش “ورزشکار ۳“، پرسپولیس بعد از اتمام لیگ هفدهم در وضعیت خاصی به سر می‌برد. این تیم با حکم فیفا قادر نیست در نقل و انتقالات تابستانی بازیکن بخرد و باید به هر شکل ممکن بازیکنان کنونی خود را حفظ کند. برخی از این بازیکنان که اتفاقاً مد نظر برانکو هم هستند شرایط خاصی برای تمدید داشته و هنوز زیر بار آن نرفته‌اند.

کمال کامیابی‌نیا و فرشاد احمدزاده هم دو نفر از این بازیکنان به شمار می‌روند که تا به حال پای میز مذاکره با مدیران باشگاه پرسپولیس ننشسته‌اند! ظاهرا هر دو هم با اصرار گرشاسبی مدیران برنامه خود را به ملاقات سرپرست باشگاه پرسپولیس فرستاده‌اند. کمال بابت جرایم سنگین گذشته شاکی است و جریمه ۲۰۰ میلیون تومانی به خاطر اعتصاب پرسپولیسی‌ها را حق خود نمی‌داند. همچنین گفته می‌شود حدود یک میلیارد تومان از باشگاه طلبکار است و خواستار تسویه ‌حساب این مبلغ شده است.

فرشاد احمدزاده هم اواخر فصل تازه به اتمام رسیده با برانکو مشکلاتی پیدا کرد. از موضوع بازوبند کاپیتانی بگیرید تا شوخی‌هایی که بالاخره دردسرساز شد. حالا شنیدیم این دو بازیکن کلیدی پرسپولیس به دور از هیاهوی فوتبال و برای سپری کردن دوران تعطیلات هر دو به اتفاق به کشور امارات و شهر دبی سفر کرده‌اند.

کمال و فرشاد در حالی به سفر تفریحی خارج از کشور رفتند که در جشن صعود پرسپولیس مقابل الجزیره امارات دل و دماغی نشان نداده و زودتر از سایرین رختکن را ترک کردند. شماره ۱۰ و ۱۱ پرسپولیس حتی حاضر نشدند کنار همبازیان خود بایستند و عکس یادگاری بیندازند. شنیده می‌شود این دو بازیکن که رفاقت صمیمانه‌ای هم با یکدیگر دارند، تصمیم گرفته‌اند فصل آینده را کنار هم سپری کنند.

فرشاد احمدزاده در حال حاضر پیشنهادی از الخور قطر دارد و ظاهرا می‌خواهد کمال کامیابی‌نیا را هم با خود به این تیم ببرد! گویا احمدزاده در مذاکره با الخوری‌ها به آنها توصیه کرده کمال کامیابی‌نیا را هم بخرند. البته این دو بازیکن پیشنهاد وسوسه‌کننده‌ای هم از سپاهان اصفهان دارند اما با توجه به محرومیت پرسپولیس از فصل نقل و انتقالات حتی‌المقدور نمی‌خواهند جلوی چشم هواداران قرمز در تیم دیگری توپ بزنند.

تقابل و رویارویی با طرفداران پرسپولیس آن هم با لباس سپاهان اصفهان می‌تواند تبعاتی برای فرشاد و کمال داشته باشد و به همین خاطر هر دو ترجیح می‌دهند در آن سوی آب‌های خلیج فارس توپ بزنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3