ورزشکار 3
ورزشکار 3
فصل 2017-2018 لوشامپیونه با صعود لیون و موناکو به لیگ قهرمانان اروپا و سقوط تروا به پایان رسید.

نتایج کامل بازی های هفته آخر لوشامپیونه/ لیون و موناکو به لیگ قهرمانان راه یافتندبه گزارش “ورزشکار ۳“، هفته سی و هشتم و پایانی لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) با صعود لیون و موناکو به لیگ قهرمانان اروپا و سقوط تروا به پایان رسید.

در بازی‌های همزمان هفته پایانی، لیون در یک جدال نفس‌گیر خانگی، ۳ بر ۲ نیس را برد و به عنوان تیم سوم جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد.دیپای در دقایق ۴۵، ۶۵ و ۸۶ هت‌تریک کرد و نیس توسط پله‌آ در دقایق ۱۸ و ۸۸ به گل رسید.

موناکو ۳ بر صفر میزبانش تروا را برد و ضمن تثبیت نایب‌قهرمانی و حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا، رقیب را به دسته دوم فرستاد. لوپس در دقایق ۲۲ و ۷۱ و امبولا در دقیقه ۹۸۰ برای موناکو گل زدند.

المپیک مارسی با وجود برتری ۲ بریک خانگی مقابل آمی‌ین از رسیدن به لیگ قهرمانان بازماند و به لیگ اروپا راه یافت. سانسون در دقیقه ۱۰ و میتراوغلو در دقیقه ۱۸ برای مارسی و کوناته در دقیقه ۳۰ برای آمی‌ین گل زدند. ضمن اینکه مونکوندویت از آمی‌ین در دقیقه ۵۵ از بازی اخراج شد.

پاری‌سن‌ژرمن، قهرمان زودهنگام فصل هم در خانه کان به تساوی بدون گل دست یافت و اونای امری، سرمربی خودش را با یک امتیاز به درهای خروجی‌اش هدایت کرد.

در سایر بازی‌ها، دیژون ۲ بریک آنژه را برد، بوردو ۴ بر صفر در خانه متز به پیروزی رسید، نانت میزبان یک بر صفر استراسبورگ را برد، رن و مون‌پولیه به تساوی یک بریک رسیدند، سن‌اتین ۵ بر صفر لیل را شکست داد و تولوز ۲ بر یک مقابل گنگان به برتری رسید.

به این ترتیب در پایان فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ لوشامپیونه، پاری‌سن‌ژرمن همراه موناکو و لیون به لیگ قهرمانان راه یافت، المپیک مارسی، رن و بوردو به لیگ اروپا راه یافتند، متز و تروا سقوط کردند و تولوز به پلی‌آف بقا رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3