ورزشکار 3
ورزشکار 3
باشگاه سپیدرود رشت برنامه خود برای تسویه حساب با طلبکاران این باشگاه را اعلام کرد.

زمان تسویه حساب علی کریمی با سپیدرود مشخص شدبه گزارش “ورزشکار ۳“، به نقل از روابط عمومی باشگاه سپیدرود، بر مبنای جدول اعلامی مدیریت باشگاه سپیدرود، بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم می‌توانند برای انجام تسویه حساب خود به باشگاه سپیدرود مراجعه کنند.

براساس این گزارش، در روزهای چهارشنبه ۲ خرداد ماه لغایت شنبه ۵ خرداد ماه با بازیکنان و مربیانی که طی فصول ۹۴-۹۵ و ۹۵-۹۶ در تیم سپیدرود حضور داشتند و همچنان طلبکار هستند، بر مبنای جدولی که در معاونت اداری مالی باشگاه تنظیم شده است، تماس گرفته خواهد شد.

در روز یکشنبه ششم و دوشنبه هفتم خرداد ماه نیز اعضای کادرفنی باشگاه در فصل لیگ برتر ۹۶-۹۷ می‌توانند برای تسویه حساب به باشگاه سپیدرود مراجعه کنند و طبق جدول زمانی تنظیم شده در روزهای سه‌شنبه هشتم خرداد ماه الی پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه زمان تسویه حساب با بازیکنان لیگ برتر ۹۶-۹۷ خواهد بود.

لازم به ذکر است که بر مبنای اعلام مدیریت باشگاه سپیدرود قرار است پیش از آغاز زمان نقل‌وانتقالات هجدهمین دوره لیگ برتر (۲۳ خرداد ماه) با تمامی بازیکنان و اعضای کادرفنی که از امسال و دو فصل گذشته از باشگاه سپیدرود طلبکار بودند، تسویه حساب خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3