ورزشکار 3
ورزشکار 3
در شب بازگشت دراماتیک تیم خاطره‌انگیز فوتبال اروپا، دو ستاره سابق فوتبال ایتالیا تیم‌هایشان را برای پلی‌آف صعود آماده کردند.

بازگشت دراماتیک پارما به سری آبه گزارش “ورزشکار ۳“، تیم پارما به دراماتیک‌ترین شکل ممکن به رقابت‌های سری آ ایتالیا بازگشت.

در هفته چهل و دوم و پایانی فصل جاری سری بی ایتالیا، پارما که چند سال پیش به خاطر ورشکستگی به سطح چهارم لیگی سقوط کرده بود با برتری ۲ بر صفر در زمین اسپیزا و به خاطر تساوی ۲ بر ۲ فروزینونه در خانه خودش مقابل فوجیا، پس از امپولی به عنوان تیم دوم مستقیما به سری آ صعود کرد.

این صعود در حالی حاصل شد که فروزینونه تا ثانیه‌های پایانی از رقیبش پیش بودو گل ثانیه‌های پایانی فوجیا، باعث صعود پارما با امتیاز مساوی و به خاطر برتری در بازی رودررو شد.

در پایان فصل سری بی، امپولی و پارما صعود کردند و فروزینونه، پالرمو، ونتزیا، باری، سیتادلا و پروجا به پلی‌آف صعود کردند.

الساندرو نستا و پیپو اینزاگی، ستارگان سابق تیم ملی ایتالیا سرمربی پروجا و ونتزیا هستند و موفق شدند تیم‌هایشان را به پلی‌آف رهنمون کنند. البته نستا درست چند روز قبل از هفته آخر سرمربی پروجا شد و صعود به پلی‌آف، حاصل تلاش سرمربی قبلی بود.

در پلی‌آف، ۶ تیم برگزیده به شکل حذفی با هم بازی می‌کنند و در نهایت تیم برتر به عنوان تیم سوم راهی سری آ می‌شود.

همچنین در پایین جدول، ترنانا، پروورچلی و نووارا مستقیما به سری سی۱ سقوط کردند و انتلا و آسکولی به بازی پلی‌آف برای بقا راه یافتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3