ورزشکار 3
ورزشکار 3
نیم فصل دوم لیگ برتر و فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا، برای استقلالی‌ها پر از خاطرات خوب بود اما شاید قراردادهای بد، این روزها را بهم بریزد.

روزهای خوب استقلال با قراردادهای بد به پایان می رسد؟به گزارش “ورزشکار ۳“، در نیم فصل دوم لیگ برتر، هیچ تیمی بجز ذوب آهن اندازه استقلال امتیاز نگرفت. آن‌ها از نیمه پایین جدول، به رده سوم صعود کردند و قهرمان جام حذفی شدند. در گروه مرگ لیگ قهرمانان به عنوان صدرنشین به دور بعد رفتند و در مرحله یک هشتم نهایی، ذوب آهن را شکست دادند. همه چیز در استقلال، خوب جلو می‌رود اما قراردادهای بدی که در ابتدا یا میانه فصل بسته شده می‌تواند همه چیز را خراب کند.

هت‌تریک مامه تیام، قیمت او را هم افزایش داد اما این بازیکن با پرداخت فقط ۲۰۰ هزار دلار می‌تواند از استقلال جدا شود. یعنی در حد مطالباتی که از استقلال دارد. پیشنهادات سنگین عربی و افزایش قیمت دلار، کار باشگاه برای نگه داشتن او را سخت می‌کند. مشکلی که بند فسخ قرارداد عجیب تیام به وجود آورده و به او اجازه جدایی می‌دهد. در کنار او، امید نورافکن هم با داشتن چنین بندی به فکر جدایی از استقلال است. با توجه به پیشنهاداتی که از روسیه دریافت کرده جدایی او تقریبا قطعی به نظر می‌رسد.

قرارداد بازیکنانی دیگری مثل حسین حسینی، مجید حسینی، وریا غفوری، امید ابراهیمی و سرور جپاروف هم تمام شده و با توجه به فرم خوب آن‌ها، خطر جدایی‌شان وجود دارد. جپاروف پیشنهاد سنگینی از سپاهان گرفته و حتی شایعه توافق اولیه آن‌ها هم مطرح شده است. حسین حسینی، با توجه به نیمکت نشینی در هفته‌های آخر شروط مختلفی برای تمدید قرارداد دارد و قیمت غفوری و ابراهیمی هم قابل مقایسه با فصل قبل نیست.

اگر استقلالی‌ها نتوانند تیام و نورافکن را نگه دارند و جپاروف هم از جمع آن‌ها جدا شود، تیم یکدست و آماده شفر برای رسیدن به دستاوردهای بزرگتر با مانعی جدی روبرو خواهد شد. به خصوص که تمدید با بازیکنان آماده تمدید قرارداد مثل ابراهیمی و غفوری هم نیاز به بودجه زیادی دارد و استقلال برای راضی کردن همه آن‌ها با هم، کاری فوق العاده سخت و بودجه‌ای بسیار زیاد نیاز خواهد داشت. شرایطی که اگر فقط کمی قراردادهای آن‌ها بهتر بسته می‌شد، به وجود نمی‌آمد استقلالی‌ها با خیال راحت از داشتن تیمی آماده به استقبال فصل جدید می‌رفتند.

منبع: نود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3