ورزشکار 3
ورزشکار 3
مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان معتقد است رقابتی که در اردوها برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بین بازیکنان این تیم وجود دارد باعث بالا رفتن کیفیت آنها می‌شود.

قوچان نژاد: رقابت خوبی برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی وجود داردبه گزارش “ورزشکار ۳“، رضا قوچان‌نژاد در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از دیدار دوستانه با ازبکستان، در مورد آمادگی تیم ملی گفت: انگیزه زیادی داریم. همه ما از اینکه در تیم ملی هستیم، خوشحالیم و رفاقت بسیار بالایی در تیم ملی وجود دارد. هدف همه ما موفقیت ایران در جام جهانی است. رقابتی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی وجود دارد که برای کیفیت تیم بسیار خوب است. هرچه رقابت بازیکنان برای حضور در تیم ملی بیشتر می‌شود کیفیت تیم هم افزایش یافته و سطح بازی‌ها بالا می‌رود و این برای تیم ملی بسیار مثبت است. همه بازیکنان انگیزه دارند تا به جایگاه‌شان در تیم ملی دست پیدا کنند.

وی ادامه داد: مهمترین چیز در تیم ملی عشق نیست و مهم موفقیت تیم ملی است. اینکه چه کسی بازی کند و چه کسی در تیم ملی بازی نکند با کی‌روش و کادر فنی است. به‌هرحال مهم این است که تیم ملی بتواند در جام جهانی نتیجه بگیرد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشومان در ادامه با اشاره به هم گروهی ایران با تیم‌های اسپانیا، پرتغال و مراکش در جام جهانی عنوان کرد: درست است که گروه بسیار سختی داریم، اما در فوتبال همه کار شدنی است، سعی می‌کنیم فقط روی خودمان تمرکز کنیم می‌دانیم که سه بازی دوستانه خوب قبل از جام جهانی داریم که فرصت بسیار خوبی است تا بتوانیم آماده شویم.فضای اردو بسیار مثبت است و بچه‌ها یکی یکی اضافه می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

همچنین مشاهده کنید

ورزشکار 3